lxmusic 0.2.3 - en to cs translation catalogue (79 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
cs: Oficiální ikona aplikace xmms2 od Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
cs: Hudební přehrávač pro prostředí LXDE
    Jednoduchý grafický klient aplikace XMMS2

en: Bitrate:
cs: Datový tok:

en: Audio Files
cs: Zvukové soubory

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Input a URL
cs: Vložte adresu URL

en: Now Playing:
cs: Nyní se přehrává:

note: metadata available
en: Artist
cs: Umělec

en: Title
cs: Název

en: Length
cs: Délka

en: Default
cs: Výchozí

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Play
cs: Přehrát

en: Create new playlist
cs: Vytvořit nové seznam skladeb

en: Error
cs: Chyba

en: Device:
cs: Zařízení:

en: Mixer:
cs: Směšovač:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
cs: Víceplatformová knihovna pro zvukový výstup

en: Name:
cs: Název:

en: Sink:
cs: Výstup:

en: Disk Writer
cs: Zápis na disk

en: Destination Directory:
cs: Cílový adresář:

en: Music Player
cs: Přehrávač hudby

en: Play your music files easily
cs: Přehrávejte hudbu jednoduše

en: No Repeat
cs: Neopakovat

en: Repeat Current
cs: Opakovat tento

en: Repeat All
cs: Opavovat vše

en: All
cs: Vše

en: Track Name
cs: Název stopy

en: _File
cs: _Soubor

en: File Properties
cs: Vlastnosti souboru

en: _Playlist
cs: _Seznam skladeb

en: _Switch To Playlist
cs: _Přepnout na seznam skladeb

en: _Locate Currently Played
cs: _Zaměřit právě přehrávaný

en: Add To Playlist
cs: Přidat do seznamu skladeb

en: Add Files or Folders
cs: Přidat soubory nebo složky

en: Add URL
cs: Přidat adresu URL

en: Remove From Playlist
cs: Odebrat ze seznamu skladeb

en: Remove Selected Items
cs: Odebrat vybrané položky

en: Remove All Items
cs: Odebrat všechny položky

en: Create _New Playlist
cs: Vytvořit _nový seznam skladeb

en: _Delete Current Playlist
cs: _Smazat tento seznam skladeb

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Show Playlist
cs: Zobrazit seznam skladeb

en: _Tools
cs: _Nástroje

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Previous
cs: Předchozí

en: Play/Pause
cs: Přehrát/Pozastavit

en: Stop
cs: Zastavit

en: Next
cs: Další

en: Current Playlist
cs: Současný seznam skladeb

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Media Library
cs: Knihovna médií

en: Add files to the playlist
cs: Přidat soubory do seznamu skladeb

en: Remove items from the playlist
cs: Odebrat položky ze seznamu skladeb

en: Locate currently played track
cs: Zaměřit právě přehrávanou stopu

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Enter keyword here
cs: Zde zadejte klíčové slovo

en: _Show Main Window
cs: _Zobrazit hlavní okno

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Show system tray icon
cs: Zobrazovat ikonu v systémové oblasti

en: Minimize to system tray on close
cs: Při zavření minimalizovat do systémové oblasti

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
cs: Soubory hudby lze přehrát bez použití grafického uživatelského prostředí z důvodu úspory systémových zdrojů

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
cs: Pokračovat v přehrávání na pozadí po ukončení aplikace LXMusic

en: General
cs: Obecné

en: Plugin:
cs: Zásuvný modul:

en: Buffer Size:
cs: Velikost vyrovnávací paměti:

en: <b>Output</b>
cs: <b>Výstup</b>

en: CD-ROM Device:
cs: Zařízení CD-ROM:

en: <b>Audio CD</b>
cs: <b>Hudební disk CD</b>

en: Audio
cs: Zvuk

en: Default ID3 V1 Encoding:
cs: Výchozí kódování ID3 V1:

en: Misc
cs: Ostatní

en: <b>File Type: </b>
cs: <b>Typ souboru: </b>

en: <b>Size: </b>
cs: <b>Velikost: </b>

en: <b>Comment: </b>
cs: <b>Poznámka: </b>

en: <b>Artist: </b>
cs: <b>Umělec: </b>

en: <b>Title: </b>
cs: <b>Název: </b>

en: <b>File: </b>
cs: <b>Soubor: </b>
