lxmusic - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
et: xmms2 ametliku ikooni autor Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
et: LXDE muusikaesitaja
    Lihtne graafiline XMMS2 klient

note: default
en: LXMusic
et: LXMuusika

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Audio Files
et: Audiofailid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Input a URL
et: Sisesta URL

en: Now Playing:
et: Praegu esitamisel:

en: Title
et: Pealkiri

en: Length
et: Kestus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Pause
et: Paus

en: Play
et: Esita

en: Create new playlist
et: Loo uus esitusnimekiri

en: Error
et: Viga

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
et: ALSA (Advanced Linux Sound Architecture)

en: Device:
et: Seade:

en: Mixer:
et: Mikser:

note: oss
en: Open Sound System
et: OSS (Open Sound System)

note: ao
en: Cross-platform audio output library
et: Platvormidevaheline heliväljundi teek

en: Name:
et: Nimi:

en: Disk Writer
et: Kettale kirjutaja

en: Destination Directory:
et: Sihtkataloog:

en: Music Player
et: Muusikaesitaja

en: Play your music files easily
et: Muusikafailide mugav kuulamine

en: No Repeat
et: Ei korda

en: Repeat Current
et: Korda ühte

en: Repeat All
et: Korda kõiki

en: All
et: Kõik

en: Track Name
et: Loo nimi

en: _File
et: _Fail

en: File Properties
et: Faili omadused

en: _Playlist
et: _Esitusnimekiri

en: _Switch To Playlist
et: _Ava esitusnimekiri

en: _Locate Currently Played
et: _Leia praegu esitatav

en: Add To Playlist
et: Lisa esitusnimekirja

en: Add Files or Folders
et: Failid või kataloogid

en: Add URL
et: Lisa URL

en: Remove From Playlist
et: Eemalda esitusnimekirjast

en: Remove Selected Items
et: Eemalda valitud laulud

en: Remove All Items
et: Eemalda kõik laulud

en: Create _New Playlist
et: Loo _uus esitusnimekiri

en: _Delete Current Playlist
et: _Kustuta see esitusnimekiri

en: _View
et: _Vaade

en: Show Playlist
et: Näita esitusnimekirja

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Help
et: A_bi

en: Previous
et: Eelmine

en: Play/Pause
et: Esita/paus

en: Stop
et: Peata

en: Next
et: Järgmine

en: Current Playlist
et: Praegune esitusnimekiri

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Media Library
et: Meediakogu

en: Add files to the playlist
et: Failide lisamine esitusnimekirja

en: Remove items from the playlist
et: Esitusnimekirjast eemaldamine

en: Locate currently played track
et: Praegu esitatava laulu leidmine

en: Enter keyword here
et: Sisesta võtmesõna siia

en: _Show Main Window
et: _Näita peaakent

en: Preferences
et: Eelistused

en: Show system tray icon
et: Süsteemisalve ikooni näitamine

en: Minimize to system tray on close
et: Sulgemisel peidetakse süsteemisalve

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
et: Ressursside säästmiseks võib muusikafaile esitada ka ilma graafilise kasutajaliideseta

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
et: Esitamist jätkatakse taustal pärast LXMuusika sulgemist

en: General
et: Üldine

en: Buffer Size:
et: Puhvri suurus:

en: <b>Output</b>
et: <b>Väljund</b>

en: CD-ROM Device:
et: CD-ROM seade:

en: <b>Audio CD</b>
et: <b>Audioplaat</b>

en: Default ID3 V1 Encoding:
et: Vaikimisi ID3 V1 kodeering:

en: Misc
et: Muu

en: <b>File Type: </b>
et: <b>Failitüüp: </b>

en: <b>Size: </b>
et: <b>Suurus: </b>

en: <b>Comment: </b>
et: <b>Kommentaar: </b>

en: <b>Title: </b>
et: <b>Pealkiri: </b>

en: <b>File: </b>
et: <b>Fail: </b>
