lxmusic - en to eu translation catalogue (84 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
eu: xmm2-ren ikono ofiziala. Egilea: Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
eu: LXDE-rentzako musika erreproduzitzailea
    XMMS2-ren GUI bezero sinplea

en: Bitrate:
eu: Bit-emaria:

en: Audio Files
eu: Audio-fitxategiak

en: All Files
eu: Fitxategi guztiak

en: Input a URL
eu: Sartu URL bat

en: Now Playing:
eu: Orain erreproduzitzen:

note: metadata available
en: Artist
eu: Artista

en: Album
eu: Albuma

en: Title
eu: Izenburua

en: Length
eu: Iraupena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Pause
eu: Pausatu

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Create new playlist
eu: Sortu erreprodukzio-zerrenda berria

en: Error
eu: Errorea

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
eu: Linux soinu-arkitektura aurreratua

en: Device:
eu: Gailua:

en: Mixer:
eu: Nahasgailua:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
eu: Audio irteera liburutegi plataforma-anitza

en: Name:
eu: Izena:

en: Server:
eu: Zerbitzaria:

en: Sink:
eu: Putzua:

note: jack
en: JACK Audio Connection Kit
eu: JACK audio konexioaren tresna-jokoa

en: Disk Writer
eu: Disko-idazlea

en: Destination Directory:
eu: Helburuko direktorioa:

en: Music Player
eu: Musika erreproduzitzailea

en: Play your music files easily
eu: Erreproduzitu zure musika-fitxategiak modu errazean

en: No Repeat
eu: Ez errepikatu

en: Repeat Current
eu: Errepikatu unekoa

en: Repeat All
eu: Errepikatu guztiak

en: All
eu: Guztiak

en: Track Name
eu: Pistaren izena

en: _File
eu: _Fitxategia

en: File Properties
eu: Fitxategiaren propietateak

en: _Playlist
eu: _Erreprodukzio-zerrenda

en: _Switch To Playlist
eu: _Aldatu erreprodukzio-zerrendara

en: _Locate Currently Played
eu: _Aurkitu unean erreproduzitutakoa

en: Add To Playlist
eu: Gehitu erreprodukzio-zerrendara

en: Add Files or Folders
eu: Gehitu fitxategiak edo karpetak

en: Add URL
eu: Gehitu URLa

en: Remove From Playlist
eu: Ezabatu erreprodukzio-zerrendatik

en: Remove Selected Items
eu: Ezabatu hautatutako elementuak

en: Remove All Items
eu: Ezabatu elementu guztiak

en: Create _New Playlist
eu: _Sortu erreprodukzio-zerrenda berria

en: _Delete Current Playlist
eu: _Ezabatu uneko erreprodukzio-zerrenda

en: _View
eu: _Ikusi

en: Show Playlist
eu: Erakutsi erreprodukzio-zerrenda

en: _Tools
eu: _Tresnak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Play/Pause
eu: Erreproduzitu/Pausatu

en: Stop
eu: Gelditu

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Current Playlist
eu: Uneko erreprodukzio-zerrenda

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Media Library
eu: Multimedia liburutegia

en: Add files to the playlist
eu: Gehitu fitxategiak erreprodukzio-zerrendara

en: Remove items from the playlist
eu: Kendu elementuak erreprodukzio-zerrendatik

en: Locate currently played track
eu: Aurkitu unean erreproduzitutako pista

en: Filter:
eu: Iragazkia:

en: Enter keyword here
eu: Sartu gako-hitza hemen

en: _Show Main Window
eu: _Erakutsi leiho nagusia

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Show system tray icon
eu: Erakutsi sistemaren erretiluko ikonoa

en: Minimize to system tray on close
eu: Itxitakoan sistemaren erretilura minimizatu

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
eu: Musika fitxategiak ingurune grafikorik gabe erreproduzitu daitezke sistemaren baliabideak gutxiago erabiltzeko

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
eu: Jarraitu atzeko planoan erreproduzitzen LXMusic itxi ondoren

en: General
eu: Orokorra

en: Plugin:
eu: Plugina:

en: Buffer Size:
eu: Bufferraren tamaina:

en: <b>Output</b>
eu: <b>Irteera</b>

en: CD-ROM Device:
eu: CD-ROM gailua:

en: <b>Audio CD</b>
eu: <b>Audio CDa</b>

en: Audio
eu: Audioa

en: Default ID3 V1 Encoding:
eu: ID3 V1 kodeketa lehenetsia:

en: Misc
eu: Hainbat

en: <b>File Type: </b>
eu: <b>Fitxategi mota: </b>

en: <b>Size: </b>
eu: <b>Tamaina: </b>

en: <b>Comment: </b>
eu: <b>Iruzkina: </b>

en: <b>Artist: </b>
eu: <b>Artista:</b>

en: <b>Album: </b>
eu: <b>Albuma:</b>

en: <b>Title: </b>
eu: <b>Izenburua: </b>

en: <b>File: </b>
eu: <b>Fitxategia: </b>
