lxmusic - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
hr: Službena ikona za xmms2 napravio Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
hr: Glazbeni Svirač za LXDE
    Jednostavni GUI XMMS2 klijent

en: Audio Files
hr: Glazbene datoteke

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: Input a URL
hr: Ubaci URL

en: Now Playing:
hr: Trenutno svira:

note: metadata available
en: Artist
hr: Umjetnik

en: Title
hr: Naslov

en: Length
hr: Duljina

en: Default
hr: Zadano

en: Pause
hr: Pauza

en: Play
hr: Sviraj

en: Create new playlist
hr: Napravi novu listu izvođenja

en: Error
hr: Pogreška

en: Device:
hr: Uređaj:

en: Name:
hr: Ime:

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Destination Directory:
hr: Odredišni direktorij:

en: Music Player
hr: Svirač glazbe

en: Play your music files easily
hr: Svirajte lako svoje glazbene datoteke

en: No Repeat
hr: Ne ponavljaj

en: Repeat Current
hr: Ponovi ternutu

en: Repeat All
hr: Ponovi sve

en: All
hr: Sve

en: Track Name
hr: Ime zapisa

en: _File
hr: _Datoteka

en: File Properties
hr: Svojstva Datoteke

en: _Playlist
hr: _Lista izvođenja

en: _Switch To Playlist
hr: _Prebaci na listu izvođenja

en: _Locate Currently Played
hr: _Lociraj Trenutnu Pjesmu

en: Add To Playlist
hr: Dodaj listi izvođenja

en: Add Files or Folders
hr: Dodaj Datoteke ili Direktorije

en: Add URL
hr: Dodaj URL

en: Remove From Playlist
hr: Ukloni sa liste izvođenja

en: Remove Selected Items
hr: Ukloni odabrane stavke

en: Remove All Items
hr: Ukloni sve stavke

en: Create _New Playlist
hr: Napravi _novu listu izvođenja

en: _Delete Current Playlist
hr: _Obriši trenutnu listu izvođenja

en: _View
hr: _Izgled

en: Show Playlist
hr: Prikaži listu izvođenja

en: _Tools
hr: _Alati

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Previous
hr: Prethodni

en: Play/Pause
hr: Sviraj/Pauza

en: Next
hr: Sljedeći

en: Current Playlist
hr: Trenutna lista izvođenja

en: Favorites
hr: Favoriti

en: Media Library
hr: Knjižnica medija

en: Add files to the playlist
hr: Dodaj datoteke na listu izvođenja

en: Remove items from the playlist
hr: Ukloni stavke sa liste izvođenja

en: Locate currently played track
hr: Lociraj trenutnu pjesmu

en: Enter keyword here
hr: Ovdje upišite ključnu riječ

en: _Show Main Window
hr: _Prikaži glavni prozor

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Show system tray icon
hr: Prikaži ikonu sustavske trake

en: Minimize to system tray on close
hr: Minimiziraj na sustavsku traku pri izlasku

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
hr: Glazbene datoteke mogu biti pokretane bez grafičkog sučelja zbog uštede sustavskih resursa

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
hr: Nastavi sviranje u pozadini poslije zatvaranja LXMusic-a

en: General
hr: Osnovno

en: Plugin:
hr: Priključak:

en: Buffer Size:
hr: Veličina međuspremnika:

en: <b>Output</b>
hr: <b>Izlaz</b>

en: CD-ROM Device:
hr: CD-ROM Uređaj:

en: Default ID3 V1 Encoding:
hr: Standardno ID3 V1 Šifriranje:

en: Misc
hr: Opcije

en: <b>File Type: </b>
hr: <b>Tip Datoteke: </b>

en: <b>Size: </b>
hr: <b>Veličina: </b>

en: <b>Comment: </b>
hr: <b>Komentar: </b>

en: <b>Artist: </b>
hr: <b>Umjetnik: </b>

en: <b>Title: </b>
hr: <b>Naslov: </b>

en: <b>File: </b>
hr: <b>Datoteka: </b>
