master - en to kk translation catalogue (83 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
kk: xmms2 ресми таңбашасын жасаған Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
kk: LXDE үшін музыка плеері
    Қарапайым GUI XMMS2 клиенті

en: Bitrate:
kk: Битрейт:

en: Audio Files
kk: Аудио файлдары

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Input a URL
kk: URL енгізіңіз

en: Now Playing:
kk: Ағымдағы ойнатылуда:

note: metadata available
en: Artist
kk: Әртіс

en: Album
kk: Альбом

en: Title
kk: Атауы

en: Length
kk: Ұзақтығы

en: Default
kk: Бастапқы

en: Pause
kk: Аялдату

en: Play
kk: Ойнату

en: Create new playlist
kk: Жаңа ойнату тізімін жасау

en: Error
kk: Қате

en: Device:
kk: Құрылғы:

en: Mixer:
kk: Микшер:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
kk: Платформааралық аудио шығыс жинағы

en: Name:
kk: Аты:

en: Server:
kk: Сервер:

en: Sink:
kk: Алушы:

en: Disk Writer
kk: Диск жазушысы

en: Destination Directory:
kk: Мақсат бумасы:

en: Music Player
kk: Музыка ойнатушысы

en: Play your music files easily
kk: Музыка файлдарыңызды жеңіл ойнату

en: No Repeat
kk: Қайталамау

en: Repeat Current
kk: Ағымдағыны қайталау

en: Repeat All
kk: Барлығын қайталау

en: All
kk: Барлығы

en: Track Name
kk: Трек атауы

en: _File
kk: _Файл

en: File Properties
kk: Файл қасиеттері

en: _Playlist
kk: Ой_нату тізімі

en: _Switch To Playlist
kk: О_йнату тізіміне ауысу

en: _Locate Currently Played
kk: Ағымдағы ойнатудағыны _табу

en: Add To Playlist
kk: Ойнату тізіміне қосу

en: Add Files or Folders
kk: Файлдар не бумаларды қосу

en: Add URL
kk: URL қосу

en: Remove From Playlist
kk: Ойнату тізімінен өшіру

en: Remove Selected Items
kk: Таңдалған нәрселерді өшіру

en: Remove All Items
kk: Барлық нәрсені өшіру

en: Create _New Playlist
kk: Жаңа ойнату тізімін жа_сау

en: _Delete Current Playlist
kk: Ағымдағы ойнату тізімін ө_шіру

en: _View
kk: _Түрі

en: Show Playlist
kk: Ойнату тізімін көрсету

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Help
kk: _Көмек

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Play/Pause
kk: Ойнату/Аялдату

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Next
kk: Келесі

en: Current Playlist
kk: Ағымдағы ойнату тізімі

en: Favorites
kk: Сүйіктілер

en: Media Library
kk: Медиа жинағы

en: Add files to the playlist
kk: Ойнату тізіміне файлдарды қосу

en: Remove items from the playlist
kk: Ойнату тізімінен нәрселерді өшіру

en: Locate currently played track
kk: Ағымдағы тректі табу

en: Filter:
kk: Фильтр:

en: Enter keyword here
kk: Кілт сөзді осында енгізіңіз

en: _Show Main Window
kk: Ба_сты терезені көрсету

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Show system tray icon
kk: Жүйелік трей таңбашасын көрсету

en: Minimize to system tray on close
kk: Жабылған кезде жүйелік трейге қайыру

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
kk: Музыка файлдарын жүйелік ресурстарын үнемдеу мақсатында графикалық интерфейссіз-ақ ойнатуға болады

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
kk: LXMusic-тен шыққаннан кейін фонда ойнату

en: General
kk: Жалпы

en: Plugin:
kk: Плагин:

en: Buffer Size:
kk: Буфер өлшемі:

en: KB
kk: КБ

en: <b>Output</b>
kk: <b>Шығыс</b>

en: CD-ROM Device:
kk: CD-ROM құрылғысы:

en: <b>Audio CD</b>
kk: <b>Аудио CD</b>

en: Audio
kk: Аудио

en: Default ID3 V1 Encoding:
kk: ID3 V1 бастапқы кодталуы:

en: Misc
kk: Таңд.

en: <b>File Type: </b>
kk: <b>Файл түрі: </b>

en: <b>Size: </b>
kk: <b>Өлшемі: </b>

en: <b>Comment: </b>
kk: <b>Түсіндірме: </b>

en: <b>Artist: </b>
kk: <b>Әртіс: </b>

en: <b>Album: </b>
kk: <b>Альбом:</b>

en: <b>Title: </b>
kk: <b>Атауы: </b>

en: <b>File: </b>
kk: <b>Файл: </b>
