lxmusic - en to nl translation catalogue (74 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
nl: Officieel pictogram van xmms2 door Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
nl: Muziekspeler voor LXDE
    Eenvoudige grafische schil voor XMMS2

en: Audio Files
nl: Audiobestanden

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Input a URL
nl: Voer een URL in

en: Now Playing:
nl: Nu aan het afspelen:

note: metadata available
en: Artist
nl: Artiest

en: Title
nl: Titel

en: Length
nl: Lengte

en: Default
nl: Standaard

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Play
nl: Afspelen

en: Create new playlist
nl: Nieuwe speellijst maken

en: Error
nl: Fout

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Mixer:
nl: Mengpaneel:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
nl: Platform-overstijgend bibliotheekbestand voor audio-uitvoer

en: Name:
nl: Naam:

en: Disk Writer
nl: Schijfbeschrijver

en: Destination Directory:
nl: Bestemmingsmap:

en: Music Player
nl: Muziekspeler

en: Play your music files easily
nl: Speel uw muziek af met gemak

en: No Repeat
nl: Geen herhaling

en: Repeat Current
nl: Huidige herhalen

en: Repeat All
nl: Alles herhalen

en: All
nl: Alle

en: Track Name
nl: Naam van het nummer

en: _File
nl: _Bestand

en: File Properties
nl: Bestandeigenschappen

en: _Playlist
nl: _Speellijst

en: _Switch To Playlist
nl: Over_schakelen naar speellijst

en: _Locate Currently Played
nl: _Zoek thans spelend nummer op

en: Add To Playlist
nl: Toevoegen aan speellijst

en: Add Files or Folders
nl: Bestanden of mappen toevoegen

en: Add URL
nl: URL toevoegen

en: Remove From Playlist
nl: Van speellijst verwijderen

en: Remove Selected Items
nl: Geselecteerde elementen verwijderen

en: Remove All Items
nl: Alle elementen verwijderen

en: Create _New Playlist
nl: _Nieuwe speellijst maken

en: _Delete Current Playlist
nl: _Verwijder huidige speellijst

en: _View
nl: _Beeld

en: Show Playlist
nl: Toon speellijst

en: _Tools
nl: _Gereedschappen

en: _Help
nl: _Hulp

en: Previous
nl: Vorige

en: Play/Pause
nl: Speel af/Pauzeer

en: Next
nl: Volgende

en: Current Playlist
nl: Huidige speellijst

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Add files to the playlist
nl: Bestanden toevoegen aan de speellijst

en: Remove items from the playlist
nl: Elementen van speellijst verwijderen

en: Locate currently played track
nl: Nu spelend nummer opzoeken

en: Enter keyword here
nl: Zoekterm hier invoeren

en: _Show Main Window
nl: _Toon hoofdvenster

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Show system tray icon
nl: Toon pictogram in systeemvak

en: Minimize to system tray on close
nl: Minimaliseren naar systeemvak bij sluiten

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
nl: Muziekbestanden kunnen worden afgespeeld zonder grafische schil, om systeemkracht te sparen

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
nl: In de achtergrond blijven afspelen na het sluiten van LXMusic

en: General
nl: Algemeen

en: Buffer Size:
nl: Buffergrootte:

en: <b>Output</b>
nl: <b>Uitvoer</b>

en: CD-ROM Device:
nl: CD-ROM-apparaat:

en: <b>Audio CD</b>
nl: <b>Geluid-CD</b>

en: Audio
nl: Geluid

en: Default ID3 V1 Encoding:
nl: Standaard ID3 V1 Codering:

en: Misc
nl: Varia

en: <b>File Type: </b>
nl: <b>Bestandtype: </b>

en: <b>Size: </b>
nl: <b>Grootte: </b>

en: <b>Comment: </b>
nl: <b>Commentaar: </b>

en: <b>Artist: </b>
nl: <b>Artiest: </b>

en: <b>Title: </b>
nl: <b>Titel: </b>

en: <b>File: </b>
nl: <b>Bestand: </b>
