lxmusic 0.4.2 - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
pl: Oficjalna ikona xmms2 stworzona przez Arnaud DIDRY

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
pl: Odtwarzacz muzyki dla środowiska LXDE
    Prosty interfejs graficzny dla klienta XMMS2

note: default
en: LXMusic
pl: Odtwarzacz muzyczny LXMusic

en: Bitrate:
pl: Tempo bitowe:

en: Audio Files
pl: Pliki dźwiękowe

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Input a URL
pl: Wprowadzanie adresu URL

en: Now Playing:
pl: Odtwarzanie:

note: metadata available
en: Artist
pl: Wykonawca

en: Title
pl: Tytuł

en: Length
pl: Długość

en: Default
pl: Domyślne

en: Pause
pl: Wstrzymuje odtwarzanie

en: Play
pl: Rozpoczyna odtwarzanie

en: Create new playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: Error
pl: Błąd

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
pl: ALSA (Zaawansowana Architektura Dźwięku Linuksa)

en: Device:
pl: Urządzenie:

en: Mixer:
pl: Mikser:

note: oss
en: Open Sound System
pl: OSS (Otwarty System Dźwięku)

note: ao
en: Cross-platform audio output library
pl: Wieloplatformowa biblioteka wyjścia dźwięku

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Server:
pl: Serwer:

en: Sink:
pl: Urządzenie odbiorcze (sink device):

note: jack
en: JACK Audio Connection Kit
pl: Komplet Podłączenia Dźwięku JACK

en: Disk Writer
pl: Zapisanie

en: Destination Directory:
pl: Katalog docelowy:

en: Music Player
pl: Odtwarzacz muzyczny

en: Play your music files easily
pl: Odtwarza nagrania dźwiękowe przy prostocie obsługi

en: No Repeat
pl: Wyłączenie powtarzania

en: Repeat Current
pl: Powtarzanie bieżącego utworu

en: Repeat All
pl: Powtarzanie listy odtwarzania

en: All
pl: Wszystkie

en: Track Name
pl: Nazwa utworu

en: _File
pl: _Plik

en: File Properties
pl: Właściwości pliku

en: _Playlist
pl: _Lista odtwarzania

en: _Switch To Playlist
pl: _Zmień

en: _Locate Currently Played
pl: _Zaznacz odtwarzane nagranie

en: Add To Playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Add Files or Folders
pl: Dodaj pliki lub katalogi

en: Add URL
pl: Adres URL

en: Remove From Playlist
pl: Usuń z listy odtwarzania

en: Remove Selected Items
pl: Usuń zaznaczone

en: Remove All Items
pl: Usuń wszystkie

en: Create _New Playlist
pl: _Utwórz

en: _Delete Current Playlist
pl: _Usuń bieżącą listę odtwarzania

en: _View
pl: _Widok

en: Show Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Previous
pl: Przechodzi do poprzedniego nagrania

en: Play/Pause
pl: Odtwarzaj/Wstrzymaj

en: Stop
pl: Zatrzymuje odtwarzanie

en: Next
pl: Przechodzi do następnego nagrania

en: Current Playlist
pl: Bieżąca lista odtwarzania

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Media Library
pl: Biblioteka utworów

en: Add files to the playlist
pl: Dodaje nagrania do listy odtwarzania

en: Remove items from the playlist
pl: Usuwa elementy z listy odtwarzania

en: Locate currently played track
pl: Zaznacza aktualnie odtwarzane nagranie

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Enter keyword here
pl: Wprowadza wyszukiwaną frazę

en: _Show Main Window
pl: Wyświetl _okno programu

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Show system tray icon
pl: Wyświetlanie ikony programu w obszarze powiadamiania

en: Minimize to system tray on close
pl: Minimalizowanie do ikony obszaru powiadamiania zamiast kończenia programu

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
pl: Kończy działanie interfejsu użytkownika po zamknięciu okna programu i w takim stanie kontynuuje odtwarzanie nagrań dźwiękowych, celem zmniejszenie użycia zasobów systemowych.

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
pl: Kontynuowanie odtwarzania w tle po zakończeniu programu

en: General
pl: Ogólne

en: Plugin:
pl: Wtyczka:

en: Buffer Size:
pl: Rozmiar bufora:

en: <b>Output</b>
pl: <b>Wyjście</b>

en: CD-ROM Device:
pl: Urządzenie CD-ROM:

en: <b>Audio CD</b>
pl: <b>Płyty Audio CD</b>

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Default ID3 V1 Encoding:
pl: Domyślne kodowanie etykiet ID3 V1:

en: Misc
pl: Różne

en: <b>File Type: </b>
pl: <b>Typ pliku: </b>

en: <b>Size: </b>
pl: <b>Rozmiar: </b>

en: <b>Comment: </b>
pl: <b>Komentarz: </b>

en: <b>Artist: </b>
pl: <b>Wykonawca: </b>

en: <b>Title: </b>
pl: <b>Tytuł: </b>

en: <b>File: </b>
pl: <b>Plik: </b>
