lxmusic - en to sk translation catalogue (76 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
sk: Oficiálna ikona xmms2 (autor: Arnaud DIDRY)

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
sk: prehrávač hudby pre projekt LXDE
    Jednoduchý grafický klient XMMS2

en: Audio Files
sk: Zvukové súbory

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Input a URL
sk: Zadať URL

en: Now Playing:
sk: Teraz hrá:

note: metadata available
en: Artist
sk: Autor

en: Title
sk: Názov

en: Length
sk: Dĺžka

en: Default
sk: Predvolené

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: Create new playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam stôp

en: Error
sk: Chyba

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Mixer:
sk: Zmiešavač:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
sk: Multiplatformová knižnica na výstup zvuku

en: Name:
sk: Názov:

en: Sink:
sk: Ústie:

en: Disk Writer
sk: Zápis na disk

en: Destination Directory:
sk: Cieľový adresár:

en: Music Player
sk: Prehrávač hudby

en: Play your music files easily
sk: Jednoduché prehrávanie hudobných súborov

en: No Repeat
sk: Bez opakovania

en: Repeat Current
sk: Opakovať aktuálnu

en: Repeat All
sk: Opakovať všetky

en: All
sk: Všetky

en: Track Name
sk: Názov stopy

en: _File
sk: _Súbor

en: File Properties
sk: Vlastnosti súboru

en: _Playlist
sk: Zoznam stô_p

en: _Switch To Playlist
sk: P_repnúť na zoznam stôp

en: _Locate Currently Played
sk: _Lokalizovať momentálne hrajúcu

en: Add To Playlist
sk: Pridať do zoznamu stôp

en: Add Files or Folders
sk: Pridať súbory alebo priečinky

en: Add URL
sk: Pridať URL

en: Remove From Playlist
sk: Odstrániť zo zoznamu stôp

en: Remove Selected Items
sk: Odstrániť vybrané položky

en: Remove All Items
sk: Odstrániť všetky položky

en: Create _New Playlist
sk: Vytvoriť _nový zoznam stôp

en: _Delete Current Playlist
sk: _Zmazať aktuálny zoznam stôp

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam stôp

en: _Tools
sk: _Nástroje

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Previous
sk: Predošlá

en: Play/Pause
sk: Prehrať/pozastaviť

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Next
sk: Ďalšia

en: Current Playlist
sk: Aktuálny zoznam stôp

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Media Library
sk: Knižnica multimédií

en: Add files to the playlist
sk: Pridať súbory do zoznamu stôp

en: Remove items from the playlist
sk: Odstrániť položky zo zoznamu stôp

en: Locate currently played track
sk: Lokalizovať momentálne hrajúcu stopu

en: Enter keyword here
sk: Sem zadajte kľúčové slovo

en: _Show Main Window
sk: _Zobraziť hlavné okno

en: Show system tray icon
sk: Zobrazovať ikonu v oznamovacej oblasti

en: Minimize to system tray on close
sk: Po zatvorení minimalizovať do oznamovacej oblasti

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
sk: Hudobné súbory možno prehrávať bez grafického rozhrania, aby sa šetrili zdroje systému

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
sk: Pokračovať v prehrávaní v pozadí po ukončení LXMusic

en: General
sk: Všeobecné

en: Plugin:
sk: Zásuvný modul:

en: Buffer Size:
sk: Veľkosť buffera:

en: <b>Output</b>
sk: <b>Výstup</b>

en: CD-ROM Device:
sk: Zariadenie CD-ROM:

en: <b>Audio CD</b>
sk: <b>Zvukové CD</b>

en: Audio
sk: Zvuk

en: Default ID3 V1 Encoding:
sk: Štandardné kódovanie ID3 V1:

en: Misc
sk: Rôzne

en: <b>File Type: </b>
sk: <b>Typ súboru: </b>

en: <b>Size: </b>
sk: <b>Veľkosť: </b>

en: <b>Comment: </b>
sk: <b>Komentár: </b>

en: <b>Artist: </b>
sk: <b>Autor: </b>

en: <b>Title: </b>
sk: <b>Názov: </b>

en: <b>File: </b>
sk: <b>Súbor: </b>
