lxmusic - en to sl translation catalogue (80 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
sl: Uradna ikona XMMS2:
    	Arnaud Didry

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
sl: Uradna ikona XMMS2:
    	Arnaud Didry

en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

en: Audio Files
sl: Zvočne datoteke

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Input a URL
sl: Vnesite naslov URL

en: Now Playing:
sl: Predvaja se:

note: metadata available
en: Artist
sl: Izvajalec

en: Title
sl: Naslov

en: Length
sl: Trajanje

en: Default
sl: Privzeti seznam predvajanja

en: Pause
sl: Premor

en: Play
sl: Predvajaj

en: Create new playlist
sl: Ustvari nov seznam predvajanja

en: Error
sl: Napaka

en: Device:
sl: Naprava:

en: Mixer:
sl: Mešalnik:

note: ao
en: Cross-platform audio output library
sl: Knjižnica za predvajanje zvoka, ki deluje na različnih sistemih

en: Name:
sl: Ime:

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Sink:
sl: Ponor:

en: Disk Writer
sl: Zapisovalec diskov

en: Destination Directory:
sl: Ciljna mapa:

en: Music Player
sl: Predvajalnik glasbe

en: Play your music files easily
sl: Predvajajte svojo glasbo

en: No Repeat
sl: Brez ponavljanja

en: Repeat Current
sl: Ponovi trenutno

en: Repeat All
sl: Ponovi vse

en: All
sl: Vse

en: Track Name
sl: Naslov skladbe

en: _File
sl: _Datoteka

en: File Properties
sl: Lastnosti datoteke

en: _Playlist
sl: _Seznam predvajanja

en: _Switch To Playlist
sl: _Preklopi na seznam predvajanja

en: _Locate Currently Played
sl: _Najdi trenutno predvajano skladbo

en: Add To Playlist
sl: Dodaj na seznam predvajanja

en: Add Files or Folders
sl: Dodaj datoteke ali mape

en: Add URL
sl: Dodaj URL

en: Remove From Playlist
sl: Odstrani s seznama predvajanja

en: Remove Selected Items
sl: Odstrani izbrane predmete

en: Remove All Items
sl: Odstrani vse predmete

en: Create _New Playlist
sl: Ustvari _nov seznam predvajanja

en: _Delete Current Playlist
sl: _Izbriši trenutni seznam predvajanja

en: _View
sl: _Pogled

en: Show Playlist
sl: Pokaži seznam predvajanja

en: _Tools
sl: _Orodja

en: _Help
sl: Pomo_č

en: Previous
sl: Predhodna

en: Play/Pause
sl: Predvajaj/Premor

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Next
sl: Naslednja

en: Current Playlist
sl: Trenutni seznam predvajanja

en: Favorites
sl: Priljubljeno

en: Media Library
sl: Knjižnica

en: Add files to the playlist
sl: Dodaj datoteke na seznam predvajanja

en: Remove items from the playlist
sl: Odstrani predmete s seznama predvajanja

en: Locate currently played track
sl: Najdi trenutno predvajano skladbo

en: Filter:
sl: Iskanje:

en: Enter keyword here
sl: Vnesite ključne besede

en: _Show Main Window
sl: Pokaži _glavno okno

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Show system tray icon
sl: Pokaži ikono v sistemski vrstici

en: Minimize to system tray on close
sl: Ob izhodu skrči program v sistemsko vrstico

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
sl: Za manjšo porabo sistemskih sredstev lahko glasbene datoteke predvajate brez grafičnega vmesnika

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
sl: Ob izhodu nadaljuj predvajanje v ozadju

en: General
sl: Splošno

en: Plugin:
sl: Vstavek:

en: Buffer Size:
sl: Velikost medpomnilnika:

en: <b>Output</b>
sl: <b>Izhod</b>

en: CD-ROM Device:
sl: Naprava CD-ROM:

en: <b>Audio CD</b>
sl: <b>Zvočni CD</b>

en: Audio
sl: Zvok

en: Default ID3 V1 Encoding:
sl: Privzeto kodiranje ID3 V1:

en: Misc
sl: Razno

en: <b>File Type: </b>
sl: <b>Vrsta datoteke: </b>

en: <b>Size: </b>
sl: <b>Velikost: </b>

en: <b>Comment: </b>
sl: <b>Opomba: </b>

en: <b>Artist: </b>
sl: <b>Izvajalec: </b>

en: <b>Title: </b>
sl: <b>Naslov: </b>

en: <b>File: </b>
sl: <b>Datoteka: </b>
