lxmusic - en to sr translation catalogue (89 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
sr: Званична икона за ИксММС2 (направио Arnaud DIDRY)

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
sr: ЛИкс-ДЕ — Звуковник
    Једноставан клијент за ИксММС2

note: default
en: LXMusic
sr: Звуковник

en: Bitrate:
sr: Битски проток:

en: Audio Files
sr: Звучне датотеке

en: All Files
sr: Све датотеке

en: Input a URL
sr: Унесите место (УРЛ)

en: Now Playing:
sr: Управо пуштам:

note: metadata available
en: Artist
sr: Извођач

en: Album
sr: Албум

en: Title
sr: Наслов

en: Length
sr: Дужина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Pause
sr: Паузирај

en: Play
sr: Пусти

en: Create new playlist
sr: Направи листу песама

en: Error
sr: Грешка

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
sr: АЛСА посредник

en: Device:
sr: Уређај:

en: Mixer:
sr: Тонска контрола:

note: oss
en: Open Sound System
sr: ОСС посредник

note: ao
en: Cross-platform audio output library
sr: Вишеплатформска библиотека звучног излаза

note: pulse
en: PulseAudio
sr: Пулсе-аудио посредник

en: Name:
sr: Назив:

en: Server:
sr: Послужитељ:

en: Sink:
sr: Пријемник:

note: airtunes
en: AirTunes
sr: Ер-тјунс

note: jack
en: JACK Audio Connection Kit
sr: Џек посредник

en: Disk Writer
sr: Диск-записничар

en: Destination Directory:
sr: Одредишни директоријум:

en: Music Player
sr: Звуковник

en: Play your music files easily
sr: Слушајте и организујте ваше песме

en: No Repeat
sr: Без понављања

en: Repeat Current
sr: Понављај тренутну песму

en: Repeat All
sr: Понављај све

en: All
sr: Све

en: Track Name
sr: Наслов

en: _File
sr: _Датотека

en: File Properties
sr: Особине датотеке

en: _Playlist
sr: _Листа

en: _Switch To Playlist
sr: _Пребаци се на листу

en: _Locate Currently Played
sr: _Иди на песму коју слушам

en: Add To Playlist
sr: Додај у листу песама

en: Add Files or Folders
sr: Додај датотеке или директоријуме

en: Add URL
sr: Додај место (УРЛ)

en: Remove From Playlist
sr: Обриши из листе

en: Remove Selected Items
sr: Обриши одабрано

en: Remove All Items
sr: Обриши све

en: Create _New Playlist
sr: Направи _нову листу песама

en: _Delete Current Playlist
sr: _Обриши тренутну листу

en: _View
sr: Пре_глед

en: Show Playlist
sr: Прикажи листу песама

en: _Tools
sr: Ала_тке

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Previous
sr: Претходна

en: Play/Pause
sr: Пусти/Паузирај

en: Stop
sr: Заустави

en: Next
sr: Наредна

en: Current Playlist
sr: Текућа листа

en: Favorites
sr: Омиљене

en: Media Library
sr: Аудиотека

en: Add files to the playlist
sr: Додај датотеке у листу песама

en: Remove items from the playlist
sr: Обриши ставке из листе

en: Locate currently played track
sr: Иди на песму коју слушам

en: Filter:
sr: Филтер:

en: Enter keyword here
sr: Унесите кључну реч овде

en: _Show Main Window
sr: _Прикажи главни прозор

en: Preferences
sr: Подешавања

en: Show system tray icon
sr: Прикажи икону програма у обавештајној зони

en: Minimize to system tray on close
sr: По затварању прозора смести у обавештајну зону

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
sr: Омогућена репродукција без графичког приказа (код слабијих рачунара)

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
sr: Настави репродукцију у позадини после затварања програма

en: General
sr: Опште

en: Plugin:
sr: Додаци:

en: Buffer Size:
sr: Величина бафера:

en: KB
sr: КБ

en: <b>Output</b>
sr: <b>Излаз</b>

en: CD-ROM Device:
sr: ЦД-РОМ уређај:

en: <b>Audio CD</b>
sr: <b>Звучни диск</b>

en: Audio
sr: Звук

en: Default ID3 V1 Encoding:
sr: Подразумевано кодирање за ИД3 в1:

en: Misc
sr: Разно

en: <b>File Type: </b>
sr: <b>Врста датотеке: </b>

en: <b>Size: </b>
sr: <b>Величина: </b>

en: <b>Comment: </b>
sr: <b>Напомена: </b>

en: <b>Artist: </b>
sr: <b>Извођач: </b>

en: <b>Album: </b>
sr: <b>Албуми: </b>

en: <b>Title: </b>
sr: <b>Наслов: </b>

en: <b>File: </b>
sr: <b>Датотека: </b>
