lxmusic - en to ug translation catalogue (85 entries)

en: Official icon of xmms2 by Arnaud DIDRY
ug: رەسمىي سىنبەلگە (xmms2 نىڭ، ئاپتورى Arnaud DIDRY)

en: Music Player for LXDE
    Simple GUI XMMS2 client
ug: LXDE ئۈچۈن مۇزىكا قويغۇ
    ئاددىي كۆرۈنمەيۈزلۈك XMMS2 خېرىدارى

en: Bitrate:
ug: بىت تېزلىكى:

en: Audio Files
ug: ئۈن ھۆججەتلىرى

en: All Files
ug: بارلىق ھۆججەتلەر

en: Input a URL
ug: URL كىرگۈزۈش

en: Now Playing:
ug: قويۇۋاتقىنى:

note: metadata available
en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Album
ug: ئالبوم

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Length
ug: ئۇزۇنلۇقى

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: Play
ug: قوي

en: Create new playlist
ug: يېڭى قويۇش تىزىمى قۇرۇش

en: Error
ug: خاتالىق

note: alsa use: * # xmms2 config_list|egrep "^alsa" * to get list of possible config variables
en: Advanced Linux Sound Architecture
ug: ئالىي لىنۇكىس ئاۋاز قۇرۇلۇشى

en: Device:
ug: ئۈسكۈنە:

en: Mixer:
ug: بىرىكتۈرگۈچ:

note: oss
en: Open Sound System
ug: ئوچۇق ئاۋاز سىستېمىسى

note: ao
en: Cross-platform audio output library
ug: بىر قانچە OS مۇھىتىدا ئىشلەيدىغان ئۈن چىقىرىش فۇنكسىيە ئامبىرى

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Server:
ug: مۇلازىمېتىر:

note: jack
en: JACK Audio Connection Kit
ug: JACK ئۈن باغلاش قورالى

en: Disk Writer
ug: دىسكىغا يازغۇچ

en: Destination Directory:
ug: نىشان مۇندەرىجە

en: Music Player
ug: مۇزىكا قويغۇ

en: Play your music files easily
ug: مۇزىكا ھۆججەتلىرىنى ئاسانلا قويغىلى بولىدۇ

en: No Repeat
ug: قايتىلىمىسۇن

en: Repeat Current
ug: نۆۋەتتىكىنى قايتىلاش

en: Repeat All
ug: ھەممىنى قايتىلاش

en: All
ug: ھەممىسى

en: Track Name
ug: نەغمە ئاتى

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: File Properties
ug: ھۆججەت خاسلىقى

en: _Playlist
ug: قويۇش تىزىمى(_L)

en: _Switch To Playlist
ug: قويۇش تىزىمىغا ئالماش(_S)

en: _Locate Currently Played
ug: قويۇلۇۋاتقاننىڭ ئورنىغا بار(_L)

en: Add To Playlist
ug: قويۇش تىزىملىكىگە قوشۇش

en: Add Files or Folders
ug: ھۆججەت ياكى قىسقۇچلارنى قوشۇش

en: Add URL
ug: URL قوشۇش

en: Remove From Playlist
ug: قويۇش تىزىمىدىن چىقىرىۋېتىش

en: Remove Selected Items
ug: تاللىغان تۈرلەرنى چىقىرىۋېتىش

en: Remove All Items
ug: ھەممە تۈرلەرنى چىقىرىۋېتىش

en: Create _New Playlist
ug: يېڭى قويۇش تىزىمى قۇر(_N)

en: _Delete Current Playlist
ug: نۆۋەتتىكى قويۇش تىزىمىنى ئۆچۈر(_D)

en: _View
ug: كۆرۈنۈش(_V)

en: Show Playlist
ug: قويۇش تىزىمىنى كۆرسىتىش

en: _Tools
ug: قوراللار(_T)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Play/Pause
ug: قويۇش/توختىتىش

en: Stop
ug: توختا

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Current Playlist
ug: نۆۋەتتىكى قويۇش تىزىمى

en: Favorites
ug: يىغقۇچ

en: Media Library
ug: ۋاسىتە ئامبىرى

en: Add files to the playlist
ug: قويۇش تىزىمىغا ھۆججەتلەرنى قوشىدۇ

en: Remove items from the playlist
ug: قويۇش تىزىمىدىن تۈرلەرنى چىقىرىۋېتىدۇ

en: Locate currently played track
ug: قويۇلۇۋاتقان نەغمىنىڭ ئورنىغا بېرىش

en: Filter:
ug: سۈزگۈچ:

en: Enter keyword here
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ

en: _Show Main Window
ug: ئاساسىي كۆزنەكنى كۆرسەت(_M):

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: Show system tray icon
ug: سىستېما قونداق سىنبەلگىسىنى كۆرسەت

en: Minimize to system tray on close
ug: يېپىلغاندا سىستېما قوندىقىغا كىرسۇن

en: Music files can be played without graphical user interface to save system resources
ug: سىستېما بايلىقىنى تېجەش ئۈچۈن مۇزىكىلارنى گرافىكىلىق كۆرۈنمەيۈز ئىشلەتمەيمۇ قويالايدۇ

en: Continue playback in background after exiting LXMusic
ug: LXMusic ئاخىرلاشسىمۇ قويۇشنى داۋاملاشتۇرسۇن

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Plugin:
ug: قىستۇرما:

en: Buffer Size:
ug: يىغلەك چوڭلۇقى:

en: KB
ug: كىلوبايت

en: <b>Output</b>
ug: <b>چىقىرىش</b>

en: CD-ROM Device:
ug: CD-ROM ئۈسكۈنىسى:

en: <b>Audio CD</b>
ug: <b>ئۈن دىسكىسى</b>

en: Audio
ug: ئۈن

en: Default ID3 V1 Encoding:
ug: كۆڭۈلدىكى ID3 V1 كودلىشى:

en: Misc
ug: باشقىلار

en: <b>File Type: </b>
ug: <b>ھۆججەت تىپى: </b>

en: <b>Size: </b>
ug: <b>چوڭلۇقى: </b>

en: <b>Comment: </b>
ug: <b>ئىزاھات: </b>

en: <b>Artist: </b>
ug: <b>ئورۇنلىغۇچى: </b>

en: <b>Album: </b>
ug: <b>ئالبوم: </b>

en: <b>Title: </b>
ug: <b>ماۋزۇ: </b>

en: <b>File: </b>
ug: <b>ھۆججەت: </b>
