lxrandr 0.1.1 - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Laptop LCD Monitor
cs: Monitor LCD laptopu

en: External VGA Monitor
cs: Externí monitor VGA

en: VGA Monitor
cs: Monitor VGA

en: External DVI Monitor
cs: Externí monitor DVI

en: DVI Monitor
cs: Monitor DVI

en: Default Monitor
cs: Výchozí monitor

en: Auto
cs: Automatický

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxrandr.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008-2014
cs: Autorské právo (C) 2008-2014

en: Monitor configuration tool for LXDE
cs: Nástroj pro konfiguraci monitorů pro prostředí LXDE

en: LXRandR autostart
cs: LXRandR automatický start

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
cs: Startovat xrandr s nastavením provedeným v LXRandR

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
cs: Je vše v pořádku? Potvrďte do 15 sekund, jinak bude obnoven předchozí stav.

en: _Abort
cs: _Zrušit

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
cs: Nemůžete vypnout všechny obrazovky, protože byste nebyl schopen je zase zapnout, jelikož tento nástroj není dostupný bez obrazovky.

en: Configuration Saved
cs: Konfiguarce uložena

en: Unable to get monitor information!
cs: Nelze získat informace o monitoru!

en: Display Settings
cs: Nastavení displeje

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
cs: Zobrazí stejnou obrazovktu na displeji LCD laptopu a externím monitoru

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
cs: Vypnout displej LCD laptopu a použít pouze externí monitor

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
cs: Vypnout externí monitor a používat pouze displej LCD laptou

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
cs: Umístěte vnější obrazovku napravo od obrazovky přenosného počítače.

en: Place external monitor above of laptop LCD
cs: Umístěte vnější obrazovku nad obrazovku přenosného počítače.

en: Quick Options
cs: Rychlé volby

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
cs[0]: Byl nalezen tento monitor:
cs[1]: Byly nalezeny tyto monitory:
cs[2]: Byly nalezeny tyto monitory:

en: Turn On
cs: Zapnout

en: Position:
cs: Poloha:

en: Default
cs: Výchozí

en: On right
cs: Napravo od

en: Above
cs: Nad

en: On left
cs: Nalevo

en: Below
cs: Pod

en: Resolution:
cs: Rozlišení:

en: Refresh Rate:
cs: Obnovovací frekvence:

en: Change screen resolution and configure external monitors
cs: Změnit rozlišení obrazovky a nastavit externí monitory

en: Monitor Settings
cs: Nastavení monitoru

en: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;
cs: obrazovka;zobrazení;televize;promítač;xrandr;obnovovací frekvence obrazu; poloha;povolit;zakázat;
