lxrandr - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Laptop LCD Monitor
el: Οθόνη LCD φορητού υπολογιστή

en: External VGA Monitor
el: Εξωτερική VGA οθόνη

en: External DVI Monitor
el: Εξωτερική DVI οθόνη

en: TV
el: Τηλεόραση

en: Default Monitor
el: Προεπιλεγμένη οθόνη

en: Auto
el: Αυτόματο

en: Monitor configuration tool for LXDE
el: Εργαλείο διαμόρφωσης οθόνης για το LXDE

en: LXRandR autostart
el: Αυτόματη εκκίνηση του LXRandR

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
el: Εκκίνηση του xrandr με τις ρυθμίσεις του LXRandR

en: Configuration Saved
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν

en: Unable to get monitor information!
el: Αδύνατο να δείτε τις πληροφορίες της οθόνης!

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις οθόνης

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
el: Εμφάνισε το ίδιο στην οθόνη του φορητού υπολογιστή και στην εξωτερική οθόνη

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
el: Απενεργοποιήστε την LCD οθόνη του φορητού υπολογιστή και χρησιμοποιήστε την εξωτερική οθόνη μόνο

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
el: Απενεργοποιήστε την εξωτερική οθόνη και χρησιμοποιήστε την LCD οθόνη του φορητού υπολογιστή μόνο

en: Quick Options
el: Γρήγορες επιλογές

en: Advanced
el: Προχωρημένος

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
el[0]: Βρέθηκε η ακόλουθη οθόνη:
el[1]: Βρέθηκαν οι ακόλουθες οθόνες:

en: Turn On
el: Ενεργοποίηση

en: Resolution:
el: Ανάλυση:

en: Refresh Rate:
el: Ρυθμός ανανέωσης:

en: Change screen resolution and configure external monitors
el: Αλλαγή της ανάλυσης και προσαρμογή στις εξωτερικές οθόνες

en: Monitor Settings
el: Ρυθμίσεις οθόνης
