lxrandr - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Laptop LCD Monitor
et: Läptopi LCD kuvar

en: External VGA Monitor
et: Väline VGA kuvar

en: VGA Monitor
et: VGA kuvar

en: External DVI Monitor
et: Väline DVI kuvar

en: DVI Monitor
et: DVI kuvar

en: Default Monitor
et: Vaikimisi kuvar

en: Auto
et: Automaatne

en: Monitor configuration tool for LXDE
et: LXDE kuvarite seadistamise tööriist

en: LXRandR autostart
et: LXRandR automaatkäivitus

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
et: XRandR käivitamine LXRandRis määratud seadetega

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
et: On kõik on korras? Kinnita 15 sekundi jooksul, muidu taastatakse eelnev olek.

en: _OK
et: _Olgu

en: _Abort
et: _Katkesta

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
et: Kõiki kuvareid ei saa välja lülitada. Nii tehes ei saaks neid tagasi sisse lülitada, kuna see tööriist pole ilma kuvarita kättesaadav.

en: Configuration Saved
et: Konfiguratsioon salvestatud

en: Unable to get monitor information!
et: Kuvari andmete hankimine pole võimalik!

en: Display Settings
et: Kuvarite seadistamine

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
et: Sama pilt nii läptopi LCD ekraanil kui välisel monitoril

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
et: Lülita läptopi LCD välja ja kasuta ainult välist kuvarit

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
et: Lülita väline kuvar välja ja kasuta ainult läptopi LCDd

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
et: Väline kuvar paigutatakse sülearvutist paremale

en: Place external monitor above of laptop LCD
et: Väline kuvar paigutatakse sülearvuti ekraani kohale

en: Quick Options
et: Kiirvalikud

en: Advanced
et: Laiendatud

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
et[0]: Tuvastati järgmine kuvar:
et[1]: Tuvastati järgnevad kuvarid:

en: Turn On
et: Lubatud

en: Position:
et: Asukoht:

en: Default
et: Vaikimisi

en: On right
et: Paremal

en: Above
et: Kohal

en: On left
et: Vasakul

en: Below
et: All

en: Resolution:
et: Eraldusvõime:

en: Refresh Rate:
et: Värskendamine:

en: Change screen resolution and configure external monitors
et: Ekraani eraldusvõime muutmine ja väliste monitoride seadistamine

en: Monitor Settings
et: Monitori sätted

en: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;
et: ekraan;kuvar;teler;laiendatud;projektor;xrandr;värskendussagedus;positsioon;luba;keela;
