LXRandR - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Laptop LCD Monitor
eu: Eramangarriaren LCD monitorea

en: External VGA Monitor
eu: Kanpoko VGA monitorea

en: VGA Monitor
eu: VGA monitorea

en: External DVI Monitor
eu: Kanpoko DVI monitorea

en: DVI Monitor
eu: DVI monitorea

en: Default Monitor
eu: Monitore lehenetsia

en: Auto
eu: Automatikoa

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxrandr.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008-2014
eu: Copyright-a (C) 2008-2014

en: Monitor configuration tool for LXDE
eu: LXDE proiekturako monitorea konfiguratzeko tresna

en: LXRandR autostart
eu: LXRandR autoabioa

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
eu: Abiatu xrandr LXRandR-en egindako ezarpenekin

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
eu: Ondo dago dena? Baieztatu 15 segundo igaro aurretik, bestela aurreko egoera berrezarriko da.

en: _OK
eu: _Ados

en: _Abort
eu: _Utzi

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
eu: Ezin dituzu monitore guztiak itzali. Bestela ezingo dituzu berriz piztu, tresna honetara ezin baita monitorerik gabe sartu.

en: Configuration Saved
eu: Konfigurazioa gordeta

en: Unable to get monitor information!
eu: Ezin izan da monitorearen informazioa eskuratu!

en: Display Settings
eu: Bistaratu hobespenak

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
eu: Bistaratu pantaila bera eramangarriaren LCD-an eta kanpoko monitorean

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
eu: Itzali eramangarriaren LCD-a eta erabili kanpoko monitorea soilik

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
eu: Itzali kanpoko monitorea eta erabili eramangarriaren LCD-a soilik

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
eu: Kokatu kanpoko monitorea eramangarriaren LCDaren eskuinaldean

en: Place external monitor above of laptop LCD
eu: Kokatu kanpoko monitorea eramangarriaren LCDaren gainean

en: Quick Options
eu: Aukera azkarrak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
eu[0]: Ondorengo monitorea atzeman da:
eu[1]: Ondorengo monitoreak atzeman dira:

en: Turn On
eu: Aktibatu

en: Position:
eu: Kokapena:

en: Default
eu: Lehenetsia

en: On right
eu: Eskuinean

en: Above
eu: Goian

en: On left
eu: Ezkerrean

en: Below
eu: Behean

en: Resolution:
eu: Bereizmena:

en: Refresh Rate:
eu: Freskatze tasa:

en: Change screen resolution and configure external monitors
eu: Aldatu pantailaren bereizmena eta konfiguratu kanpoko monitoreak

en: Monitor Settings
eu: Monitoreen ezarpenak

en: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;
eu: pantaila;bistaratzea;tb;hedatu;proiektagailua;freskatze-maiztasuna;gaitu;desgaitu;
