master - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Laptop LCD Monitor
kk: Ноутбуктың LCD мониторы

en: External VGA Monitor
kk: Сыртқы VGA мониторы

en: VGA Monitor
kk: VGA мониторы

en: External DVI Monitor
kk: Сыртқы DVI мониторы

en: DVI Monitor
kk: DVI мониторы

en: Auto
kk: Авто

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxrandr.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008-2014
kk: Авторлық құқықтар (C) 2008-2014

en: Monitor configuration tool for LXDE
kk: LXDE үшін экранды баптау сайманы

en: LXRandR autostart
kk: LXRandR іске автоқосылуы

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
kk: LXRandR ішінде баптаулармен xrandr-ді іске қосу

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
kk: Жарайды ма? 15 секунд ішінде растаңыз, немесе алдыңғы баптаулар қайтарылады.

en: _OK
kk: _ОК

en: _Abort
kk: _Бас тарту

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
kk: Сіз барлық мониторды сөндіре алмайсыз. Оларды қайтадан іске қоса алмайтын боласыз, өйткені бұл сайманды мониторсыз басқара алмайсыз.

en: Configuration Saved
kk: Баптаулар сақталды

en: Unable to get monitor information!
kk: Монитор ақпаратын алу мүмкін емес!

en: Display Settings
kk: Экран баптаулары

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
kk: Ноутбук пен сыртқы мониторда бірдей экранды көрсету

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
kk: Ноутбук экранын сөндіріп, тек сыртқы мониторды қолдану

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
kk: Сыртқы экранды сөндіріп, тек ноутбук экранын қолдану

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
kk: Сыртқы экранды ноутбук экранының оң жағынан орнату

en: Place external monitor above of laptop LCD
kk: Сыртқы экранды ноутбук экранының үстінен орнату

en: Quick Options
kk: Жылдам опциялар:

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
kk[0]: Келесі монитор(лар) табылды:

en: Turn On
kk: Іске қосу

en: Position:
kk: Орны:

en: Default
kk: Бастапқы

en: On right
kk: Оң жақтан

en: Above
kk: Үстінен

en: On left
kk: Сол жақтан

en: Below
kk: Астынан

en: Resolution:
kk: Экран өлшемдері:

en: Refresh Rate:
kk: Жаңарту жиілігі:

en: Change screen resolution and configure external monitors
kk: Экран өлшемдерін мен сыртқы мониторларды баптау

en: Monitor Settings
kk: Монитор баптаулары

en: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;
kk: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;экран;дисплей;ТВ;ТД;кеңейту;проектор;жаңарту жиілігі;орны;іске қосу;сөндіру;
