lxrandr - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Laptop LCD Monitor
sk: LCD monitor notebooku

en: External VGA Monitor
sk: Externý VGA monitor

en: VGA Monitor
sk: VGA monitor

en: External DVI Monitor
sk: Externý DVI monitor

en: DVI Monitor
sk: DVI monitor

en: Default Monitor
sk: Štandardný monitor

en: Monitor configuration tool for LXDE
sk: Nástroj LXDE na konfiguráciu monitora

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
sk: Je všetko v poriadku? Potvrďte do 15 sekúnd, ináč sa obnoví predchádzajúci stav.

en: _Abort
sk: _Zrušiť

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
sk: Nemôžete vypnúť všetky monitory. Inak by ste ich nemohli znova zapnúť, pretože tento nástroj nie je dostupný bez monitora.

en: Configuration Saved
sk: Konfigurácia bola uložená

en: Unable to get monitor information!
sk: Nepodarilo sa získať informácie o monitoroch!

en: Display Settings
sk: Nastavenia zobrazovania

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
sk: Zobraziť rovnaký obraz na LCD notebooku aj na externom monitore

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
sk: Vypnúť LCD notebooku a používať iba externý monitor

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
sk: Vypnúť externý monitor a používať iba LCD notebooku

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
sk: Umiestnite externý monitor napravo od obrazovky prenosného počítača

en: Place external monitor above of laptop LCD
sk: Umiestnite externý monitor nad obrazovku prenosného počítača

en: Quick Options
sk: Rýchle voľby

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
sk[0]: Bol zistený nasledovný monitor:
sk[1]: Boli zistené nasledovné monitory:
sk[2]: Boli zistené nasledovné monitory:

en: Turn On
sk: Zapnúť

en: Position:
sk: Pozícia:

en: On right
sk: Napravo

en: Above
sk: Nad

en: On left
sk: Naľavo

en: Below
sk: Pod

en: Resolution:
sk: Rozlíšenie:

en: Refresh Rate:
sk: Obnovovacia frekvencia:

en: Change screen resolution and configure external monitors
sk: Zmeniť rozlíšenie obrazovky a nastaviť externé monitory

en: Monitor Settings
sk: Nastavenia monitora
