lxrandr - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Laptop LCD Monitor
sl: Zaslon prenosnika

en: External VGA Monitor
sl: Zunanji zaslon VGA

en: External DVI Monitor
sl: Zunanji zaslon DVI

en: Default Monitor
sl: Privzeti zaslon

en: Auto
sl: Samodejno

en: Monitor configuration tool for LXDE
sl: Orodje za nastavljanje zaslonov za LXDE

en: LXRandR autostart
sl: Samodejni zagon LXRandR

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
sl: Zaženi XRandR z nastavitvami programa LXRandR

en: Configuration Saved
sl: Nastavitve so bile shranjene.

en: Unable to get monitor information!
sl: Podatkov o zaslonih ni mogoče pridobiti.

en: Display Settings
sl: Nastavitve zaslonov

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
sl: Pokaži enako sliko na obeh zaslonih

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
sl: Izklopi zaslon prenosnika in uporabi le zunanji zaslon

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
sl: Izklopi zunanji zaslon in uporabi le zaslon prenosnika

en: Quick Options
sl: Hitre nastavitve

en: Advanced
sl: Napredno

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
sl[0]: Zaznani zasloni:
sl[1]: Zaznani zasloni:
sl[2]: Zaznani zasloni:
sl[3]: Zaznani zasloni:

en: Turn On
sl: Vklopi

en: Resolution:
sl: Ločljivost:

en: Refresh Rate:
sl: Hitrost osveževanja:

en: Change screen resolution and configure external monitors
sl: Nastavite ločljivost in zunanje zaslone

en: Monitor Settings
sl: Nastavitve zaslonov
