lxrandr - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Laptop LCD Monitor
ug: يان كومپيۇتېرنىڭ LCD كۆرسەتكۈچى

en: External VGA Monitor
ug: سىرتقى VGA كۆزەتكۈچ

en: External DVI Monitor
ug: سىرتقى DVI كۆزەتكۈچ

en: TV
ug: تېلېۋىزور

en: Default Monitor
ug: كۆڭۈلدىكى كۆرسەتكۈچ

en: Auto
ug: ئاپتوماتىك

en: Monitor configuration tool for LXDE
ug:  LXDE نىڭ كۆرسەت سەپلىمە قورالى

en: LXRandR autostart
ug: LXRandR نى ئاپتوماتىك باشلا

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
ug: xrandr نى LXRandR نىڭ ئىچىدە تاماملانغان تەڭشەك بىلەن باشلاش

en: Configuration Saved
ug: سەپلىمە ساقلاندى

en: Unable to get monitor information!
ug: كۆزەتكۈچ ئۇچۇرىغا ئېرىشكىلى بولمىدى!

en: Display Settings
ug: كۆرۈنمە يۈز تەڭشىكى

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
ug: يان كومپيۇتېرنىڭ LCD كۆرسەتكۈچى بىلەن سىرتقى كۆرسەتكۈچىدە ئوخشاش ئېكراننى كۆرسىتىش

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
ug: يان كومپيۇتېرنىڭ LCD كۆرسەتكۈچىنى ئېتىپ سىرتقى كۆرسەتكۈچنىلا ئىشلىتىش

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
ug: سىرتقى كۆرسەتكۈچنى ئېتىپ يان كومپيۇتېرنىڭ LCD كۆرسەتكۈچىنىلا ئىشلىتىش

en: Quick Options
ug: تەز تاللانمىلار

en: Advanced
ug: ئالىي

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
ug[0]: تۆۋەندىكى كۆزەتكۈچلەر بايقالدى:

en: Turn On
ug: ئېچىش

en: Resolution:
ug: ئېنىقلىق دەرىجىسى:

en: Refresh Rate:
ug: يېڭىلاش تېزلىكى:

en: Change screen resolution and configure external monitors
ug: ئېكران ئېنىقلىقىنى ئۆزگەرتىش ۋە سىرتقى كۆرسەتكۈچلەرنى سەپلەش

en: Monitor Settings
ug: ئېكران تەڭشىكى
