lxrandr - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Laptop LCD Monitor
uk: Монітор LCD нотбука

en: External VGA Monitor
uk: Зовнішній VGA монітор

en: VGA Monitor
uk: VGA монітор

en: External DVI Monitor
uk: Зовнішній DVI монітор

en: DVI Monitor
uk: DVI монітор

en: TV
uk: Телевізор

en: Default Monitor
uk: Стандартний монітор

en: Auto
uk: Автоматично

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxrandr.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008-2014
uk: Всі права застережено (C) 2008-2014

en: Monitor configuration tool for LXDE
uk: Інструмент конфігурації монітора для LXDE

en: LXRandR autostart
uk: Автостарт LXRandR

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
uk: Старт xrandr з налаштуваннями зробленими в LXRandR

en: Is everything OK? Confirm within 15 seconds, otherwise previous state will be restored.
uk: Все гаразд? Підтвердіть на протязі 15 секунд, інакше попередній стан буде повернено.

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Abort
uk: _Відміна

en: You cannot turn off all monitors. Otherwise, you will not be able to turn them on again since this tool is not accessible without monitor.
uk: Ви не можете виключити всі монітори. В противному випадку Вам не вдасться включити їх знову, оскільки ця утиліта не працює без монітору.

en: Configuration Saved
uk: Налаштування збережені

en: Unable to get monitor information!
uk: Не можу отримати інформацію про монітор!

en: Display Settings
uk: Установки дисплею

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
uk: Показати той самий екран на лаптопі і на зовнішньому моніторі

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
uk: Виключити LCD лаптопа і використовувати тільки зовнішній монітор

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
uk: Виключити зовнішній монітор і використовувати тільки LCD лаптопа

en: Place external monitor to the right of laptop LCD
uk: Розмістити зовнішній монітор праворуч від LCD лаптопа

en: Place external monitor above of laptop LCD
uk: Розмістити зовнішній монітор вище LCD лаптопа

en: Quick Options
uk: Швидкі опції

en: Advanced
uk: Додатково

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
uk[0]: Виявлено такий монітор:
uk[1]: Виявлено такі монітори:
uk[2]: Виявлено такі монітори:

en: Turn On
uk: Включити

en: Position:
uk: Положення:

en: Default
uk: Основне

en: On right
uk: Праворуч

en: Above
uk: Вище

en: On left
uk: Ліворуч

en: Below
uk: Нижче

en: Resolution:
uk: Роздільна здатність:

en: Refresh Rate:
uk: Частота оновлення:

en: Change screen resolution and configure external monitors
uk: Змінити роздільну здатність і сконфігурувати зовнішні монітори

en: Monitor Settings
uk: Установки монітора

en: screen;display;tv;extend;projector;xrandr;refresh rate;position;enable;disable;
uk: екран;відображення;зображення;тв;проектор;xrandr;частота оновлення;розміщення;підключення;ввімкнути;вимкнути;
