lxrandr - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Laptop LCD Monitor
bg: Лаптоп LCD монитор

en: External VGA Monitor
bg: Външен VGA монитор

en: External DVI Monitor
bg: Външен DVI монитор

en: TV
bg: Телевизия

en: Default Monitor
bg: Монитор по подразбиране

en: Auto
bg: Автоматично

en: Monitor configuration tool for LXDE
bg: Конфигуриране на монитора

en: LXRandR autostart
bg: Автоматично стартиране на екранния мениджър

en: Start xrandr with settings done in LXRandR
bg: Стартиране на xrandr с настройки, направени от LXRandR

en: Configuration Saved
bg: Настройките са запазени

en: Unable to get monitor information!
bg: Невъзможен достъп до информацията за монитора!

en: Display Settings
bg: Настройки на екрана

en: Show the same screen on both laptop LCD and external monitor
bg: Покажи същия екран и на двата монитора - лаптоп LCD и външния монитор.

en: Turn off laptop LCD and use external monitor only
bg: Изключи лаптоп LCD и използвай само външният монитор.

en: Turn off external monitor and use laptop LCD only
bg: Изключи външният монитор и използвай само лаптоп LCD

en: Quick Options
bg: Бързи настройки

en: Advanced
bg: Допълнителни

en: The following monitor is detected: | The following monitors are detected:
bg[0]: Следния монитор е открит:
bg[1]: Следните монитори са открити:

en: Turn On
bg: Включване

en: Resolution:
bg: Разделителна способност:

en: Refresh Rate:
bg: Честота на опресняване:

en: Change screen resolution and configure external monitors
bg: Промени резолюцията и конфигирурирай външните монитори

en: Monitor Settings
bg: Екранни настройки
