master - en to kk translation catalogue (117 entries)

en: Custom message to show on the dialog
kk: Сұхбатта көрсетілетін таңдауыңызша хабарлама

en: message
kk: хабарлама

en: Banner to show on the dialog
kk: Сұхбатта көрсетілетін баннер

en: image file
kk: сурет файлы

en: Position of the banner
kk: Баннер орналасуы

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: <b><big>Logout %s %s session ?</big></b>
kk: <b><big>%s %s сеансын аяқтау керек пе?</big></b>

en: Sh_utdown
kk: Сө_ндіру

en: _Reboot
kk: Қай_та қосу

en: _Suspend
kk: Ұ_йықтату

en: _Hibernate
kk: Г_ибернация

en: S_witch User
kk: Па_йдаланушыны ауыстыру

en: L_ock Screen
kk: Экранды бл_октау

note: Create the Logout button.
en: _Logout
kk: Ш_ығу

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Application
kk: Қолданба

en: Error
kk: Қате

en: Information
kk: Ақпарат

en: Authentication failed!
    Wrong password?
kk: Аутентификация сәтсіз!
    Пароль қате ма?

en: Password:
kk: Пароль:

en: Group: %s
kk: Топ: %s

en: Desktop Session Settings
kk: Жұмыс үстелі сессиясының баптаулары

en: Applications automatically started after entering desktop:
kk: Жүйеге кіргеннен кейін автоматты түрде іске қосылатын қолданбалар:

en: Automatically Started Applications
kk: Автоматты түрде іске қосылатын қолданбалар

en: Window Manager:
kk: Терезелер басқарушысы:

en: Command line used to launch window manager
    (The default window manager command for LXDE should be openbox-lxde)
kk: Терезелер басқарушысын іске қосу командасы
    (LXDE үшін үнсіз келісім бойынша openbox-lxde болуы тиіс)

en: <b>Warning:</b> Do <b>NOT</b> touch this unless you know exactly what you are doing.
    
    <b>NOTE:</b> This setting will take effect on next login.
kk: <b>Ескерту:</b> Неге үшін білмесеңіз, осыны <b>ӨЗГЕРТПЕҢІЗ</b>.
    
    <b>ЕСТЕЛІК:</b> Бұл баптаулар жүйеге келесі рет кірген кезде іске асырылады.

en: Advanced Options
kk: Кеңейтілген баптаулар

en: Authentication
kk: Аутенфикация

en: Identity:
kk: Идентификация:

en: File Manager
kk: Файлдар басқарушысы

en: Reload
kk: Жаңарту

en: More
kk: Көбірек

en: Terminal manager
kk: Терминал басқарушысы

en: Webbrowser
kk: Веб браузері

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Communication 1
kk: Байланысу 1

en: Communication 2
kk: Байланысу 2

en: Widget 1
kk: Виджет 1

en: Launcher manager
kk: Жөнелту басқарушысы

en: Screenshot manager
kk: Скриншоттар басқарушысы

en: PDF Reader
kk: PDF оқу сайманы

en: Video player
kk: Видео плеері

en: Audio player
kk: Аудио плеері

en: Image viewer
kk: Суреттерді көрсету бағдарламасы

en: Text editor
kk: Мәтін түзеткіші

en: Archive
kk: Архив

en: Charmap
kk: Таңбалар кестесі

en: Calculator
kk: Калькулятор

en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

en: Bittorent
kk: Битторент

en: Document
kk: Құжат

en: Webcam
kk: Вебкамера

en: Burning utility
kk: Дисктерді жазу утилитасы

en: Notes utility
kk: Естеліктер утилитасы

en: Disks utility
kk: Дисктер утилитасы

en: Tasks monitor
kk: Тапсырмалар бақылаушысы

en: Launching applications
kk: Қолданбаларды жөнелту

en: Windows Manager
kk: Терезелер басқарушысы

en: Panel
kk: Панель

en: Dock
kk: Қалқымалы панель

en: Composite Manager
kk: Композиттік менеджер

en: Desktop Manager
kk: Жұмыс үстел басқарушысы

en: Screensaver
kk: Экран қорғаушысы

en: Power Manager
kk: Эл. қоректі басқарушысы

en: Polkit agent
kk: Polkit агенті

en: Network GUI
kk: Желіні басқару

en: Lock screen manager
kk: Экранды блоктау басқарушысы

en: Audio manager
kk: Аудио басқарушысы

en: Workspace manager
kk: Жұмыс орындар басқарушысы

en: Quit manager
kk: Шығу менеджері

en: Upgrade manager
kk: Жаңартулар басқарушысы

en: Clipboard manager
kk: Алмасу буферін басқарушысы

en: Security (keyring)
kk: Қауіпсіздік (кілттер)

en: Proxy
kk: Прокси

en: Core applications
kk: Базалық қолданбалар

en: Disable autostarted applications ?
kk: Қолданбалардың іске автоқосылуын сөндіру керек пе?

en: <b>Settings</b>
kk: <b>Баптаулар</b>

en: <b>Manual autostarted applications</b>
kk: <b>Қолдан автоқосылатын қолданбалар</b>

en: <b>Known Applications </b>
kk: <b>Белгілі қолданбалар</b>

en: Autostart
kk: Автоқосылу

en: Laptop mode
kk: Ноутбук режимі

en: <b>General settings</b>
kk: <b>Жалпы баптаулар</b>

en: Type
kk: Түрі

en: Menu prefix
kk: Мәзір префиксі

en: Apply
kk: Іске асыру

en: <b>Environment</b>
kk: <b>Қоршам ортасы</b>

en: Mode
kk: Режимі

en: Model
kk: Модель

en: Layout
kk: Жайма

en: Variant
kk: Нұсқасы

en: Options
kk: Опциялар

en: <b>Keymap</b>
kk: <b>Жайма</b>

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Manage applications loaded in desktop session
kk: Жұмыс үстелі сессиясында жүктелетін қолданбаларды басқару

en: Default applications for LXSession
kk: LXSession үшін үнсіз келісім қолданбалары

en: Change the default applications on LXDE
kk: LXDE үшін үнсіз келісім қолданбаларын таңдау

en: Policykit Authentication Agent
kk: PolicyKit аутентификация агенті

en: Update lxsession database
kk: lxsession дерекқорын жаңарту

note: Widget content:
en: The database is updating, please wait
kk: Дерекқор жаңартылуда, күте тұрыңыз

en: LXSession configuration
kk: LXSession баптаулары

note: Common string
en: Manual Settings: Manually sets the command (you need to restart lxsession-default-apps to see the change)
kk: Қолдан баптаулар: Қолмен көрсетілген команда (өзгерісті көру үшін, сізге lxsession-default-apps қайта қосу керек)

en: Session : specify the session
kk: Сессия: сессияны көрсетіңіз

en: Extra: Add an extra parameter to the launch option
kk: Экстра: жөнелту опциясына экстра параметрді қосыңыз

en: Autostart the application ?
kk: Қолданбаны автожөнелту керек пе ?

en: Set an utility to manager connections, such as nm-applet
kk: Байланыстар басқарушысы утилитасын көрсетіңіз, nm-applet сияқты

en: Use a communication software (an IRC client, an IM client ...)
kk: Хабарласу БҚ қолдану (IRC не IM клиенті сияқты ...)

en: Video application
kk: Видео қолданбасы

en: Audio application
kk: Аудио қолданбасы

en: Charmap application
kk: Таңбалар кестесі қолданбасы

en: Calculator application
kk: Калькулятор қолданбасы

en: Application to create spreedsheet, like gnumeric
kk: Электрондық кестелерді жасау қолданбасы, gnumeric сияқты

en: Application to manage bittorent, like transmission
kk: Битторренттерді басқару қолданбасы, transmission сияқты

en: Available applications
kk: Қолжетерлік қолданбалар

en: Autostart the application ?
kk: Қолданба іске автоқосылуы керек пе?

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Cancel
kk: Бас тарту
