xfce4-taskmanager 0.4.0-rc2 - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Task Manager
cs: Správce úloh

en: Manage running processes
cs: Správa spuštěných procesů

en: Process manager
cs: Správce procesů

en: task;kill;suspend;processor;memory;monitoring;performance;
cs: Úkol;kill;uspat;procesor;paměť;sledování;výkon;

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
cs: Nelze poslat signál %d úloze s ID %d
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
cs: Nelze nastavit prioritu %d úloze s ID %d

en: Really kill the task?
cs: Chcete opravdu ukončit tuto úlohu signálem kill?

en: Really terminate the task?
cs: Chcete opravdu ukončit tuto úlohu?

en: Can't stop process self
cs: Nelze zastavit proces

en: Memory: %d MB of %d MB used
cs: Paměť: %d MB z %d MB použito

en: CPU usage: %0.0f %%
cs: Využití procesoru: %0.0f %%

en: _File
cs: _Soubor

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: cpu usage
cs: využití procesoru

en: memory usage
cs: využití paměti

en: more details
cs: více podrobností

en: Command
cs: Příkaz

en: User
cs: Uživatel

en: VM-Size
cs: Velikost virtuální paměti

en: State
cs: Stav

en: Stop
cs: Zastavit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Term
cs: Ukončit signálem TERM

en: Kill
cs: Ukončit signálem KILL

en: Priority
cs: Priorita

en: Show user tasks
cs: Zobrazit úlohy uživatele

en: Show root tasks
cs: Zobrazit úlohy uživatele root

en: Show other tasks
cs: Zobrazit jiné úlohy

en: Show full cmdline
cs: Zobrazit celou příkazovou řádku

en: Show memory used by cache as free
cs: Zobrazovat paměť použitou pro cache jako volnou

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
cs: Apliakce LXTask je odvozena ze Správce úloh pro prostředí Xfce4 od:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
cs: Copyright (C) 2008-2012 LXDE team

en: Lightweight task manager for LXDE project
cs: Odlehčený správce úloh pro projekt LXDE

en: Preferences
cs: Předvolby

en: General
cs: Obecné

en: Refresh rate (seconds):
cs: Rychlost obnovování (v sekundách):

en: Error
cs: Chyba

en: Confirm
cs: Potvrdit
