lxtask - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Task Manager
hu: Feladatkezelő

en: Manage running processes
hu: Futó folyamatok kezelése

en: Process manager
hu: Folyamatkezelő

en: task;kill;suspend;processor;memory;monitoring;performance;
hu: feladat;kilövés;készenlét;processzor;memória;megfigyelés;teljesítmény;

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
hu: Nem lehet %d szignált küldeni a következő azonosítójú feladatra: %d
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
hu: Nem lehet %d prioritást beállítani a következő azonosítójú feladatra: %d

en: Really kill the task?
hu: Valóban kilövöd a feladatot?

en: Really terminate the task?
hu: Valóban leállítod a feladatot?

en: Can't stop process self
hu: Nem lehet a folyamatot magát leállítani

en: Memory: %d MB of %d MB used
hu: Memória: %d MB/%d MB használt

en: CPU usage: %0.0f %%
hu: CPU-használat: %0.0f %%

en: _File
hu: _Fájl

en: _View
hu: _Nézet

en: _Help
hu: _Súgó

en: cpu usage
hu: cpu-használat

en: memory usage
hu: memóriahasználat

en: more details
hu: részletek

en: Command
hu: Parancs

en: User
hu: Felhasználó

en: VM-Size
hu: VM-méret

en: State
hu: Állapot

en: Stop
hu: Megállítás

en: Continue
hu: Folytatás

en: Term
hu: Leállítás

en: Kill
hu: Kényszerített leállítás

en: Priority
hu: Prioritás

en: Show user tasks
hu: Felhasználói folyamatok megjelenítése

en: Show root tasks
hu: Root folyamatok megjelenítése

en: Show other tasks
hu: Egyéb folyamatok megjelenítése

en: Show full cmdline
hu: Teljes cmdline megjelenítése

en: Show memory used by cache as free
hu: A gyorsítótár által használt memória megjelenítése szabadként

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
hu: Az LXTask az Xfce4 feladatkezelőből lett kifejlesztve.
    Eredeti készítő: Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
hu: Copyright (C) 2008 LXDE csapat

en: Lightweight task manager for LXDE project
hu: Pehelysúlyú feladatkezelő az LXDE projekthez

en: Preferences
hu: Beállítások

en: General
hu: Általános

en: Refresh rate (seconds):
hu: Frissítési gyakoriság (másodperc):

en: Error
hu: Hiba

en: Confirm
hu: Megerősítés
