master - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Task Manager
kk: Тапсырмалар басқарушысы

en: Manage running processes
kk: Орындалып жатқан үрдістерді басқару

en: Process manager
kk: Үрдістерді басқарушысы

en: task;kill;suspend;processor;memory;monitoring;performance;
kk: task;kill;suspend;processor;memory;monitoring;performance;тапсырма;үрдіс;қолданба;бағдарлама;өлтіру;тоқтату;ұйықтату;процессор;жады;бақылау;өнімділік;

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
kk: %d сигналын ID-і %d тапсырмасына жіберу мүмкін емес
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
kk: %d приоритетін ID-і %d тапсырмасына орнату мүмкін емес

en: Really kill the task?
kk: Тапсырманы шынымен құрту керек пе?

en: Really terminate the task?
kk: Тапсырманы шынымен аяқтау керек пе?

en: Can't stop process self
kk: Өз-өзіңді тоқтату мүмкін емес

en: Memory: %d MB of %d MB used
kk: Жады: %d МБ қолдануда, барлығы %d МБ

en: CPU usage: %0.0f %%
kk: CPU қолд.: %0.0f %%

en: _File
kk: _Файл

en: _View
kk: _Түрі

en: _Help
kk: _Көмек

en: cpu usage
kk: процессор қолданылуы

en: memory usage
kk: жады қолданылуы

en: more details
kk: көбірек ақпарат

en: Command
kk: Команда

en: User
kk: Пайдаланушы

en: State
kk: Күйі

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Kill
kk: Құрту

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Show user tasks
kk: Пайдаланушы тапсырмаларын көрсету

en: Show root tasks
kk: Әкімші тапсырмаларын көрсету

en: Show other tasks
kk: Басқа тапсырмаларды көрсету

en: Show full cmdline
kk: Толық командалық жолды көрсету

en: Show memory used by cache as free
kk: Кэш қолданатын жадыны бос етіп көрсету

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
kk: LXTask Xfce4 Task Manager-ден тарады:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

en: Lightweight task manager for LXDE project
kk: LXDE жобасы үшін үрдістерді жеңіл басқарушысы

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: General
kk: Жалпы

en: Refresh rate (seconds):
kk: Жаңарту аралығы (секунд):

en: Error
kk: Қате

en: Confirm
kk: Растау
