xfce4-taskmanager 0.4.0-rc2 - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Task Manager
lv: Procesu pārvaldnieks

en: Manage running processes
lv: Pārvaldīt aktīvos procesus

en: Process manager
lv: Procesu pārvaldnieks

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
lv: Neizdevās iestatīt signālu %d procesam ar ID %d 
    
     %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
lv: Neizdevās iestatīt prioritāti %d procesam ar ID %d

en: Really kill the task?
lv: Patiešām nobeidzēt uzdevumu?

en: Really terminate the task?
lv: Patiesi terminēt uzdevumu?

en: Memory: %d MB of %d MB used
lv: %d kB no %d kB izmantoti

en: CPU usage: %0.0f %%
lv: Procesora noslodze:% 0.0f %%

en: _File
lv: _Fails

en: _View
lv: _Skats

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: cpu usage
lv: cpu noslodze

en: memory usage
lv: atmiņas noslodze

en: more details
lv: detalizētāk

en: Command
lv: Komanda

en: User
lv: Lietotājs

en: VM-Size
lv: VM-Izmērs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Stop
lv: Apturēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Term
lv: Terminēt

en: Kill
lv: Nokaut

en: Show user tasks
lv: Rādīt lietotāja uzdevumus

en: Show root tasks
lv: Rādīt root uzdevumus

en: Show other tasks
lv: Rādīt citus uzdevumus

en: Show memory used by cache as free
lv: Rādīt atmiņu, kuru izmanto kešs, kā brīvu

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
lv: LXTask ir izveidots iedvesmojoties no Xfce4 Task Manager 
    Autors: * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
lv: Autortiesības (C) 2008 LXDE team

en: Lightweight task manager for LXDE project
lv:  LXDE projekta procesu pārvaldnieks

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Vispārīgi

en: Refresh rate (seconds):
lv: Atjaunināšanas biežums (sekundes):

en: Error
lv: Kļūda

en: Confirm
lv: Apstiprināt
