xfce4-taskmanager 0.3.2svn-r02842 - en to nb translation catalogue (21 entries)

en: Task Manager
nb: Oppgavebehandler

en: Manage running processes
nb: Håndter kjørende prosesser

en: Process manager
nb: Prosesshåndtering

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
nb: Klarte ikke sende %d-signal til prosessen %d.
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
nb: Klarte ikke gi prioritet %d til prosessen %d.

en: Really kill the task?
nb: Virkelig avslutte oppgaven?

en: Really terminate the task?
nb: Virkelig terminere oppgaven?

en: cpu usage
nb: Prosessorbruk

en: memory usage
nb: Minnebruk

en: more details
nb: flere detaljer

en: Command
nb: Kommando

en: User
nb: Bruker

en: VM-Size
nb: VM-størrelse

en: State
nb: Status

en: Stop
nb: Stopp

en: Continue
nb: Fortsett

en: Kill
nb: Avsl

en: Show user tasks
nb: Vis brukeroppgaver

en: Show root tasks
nb: Vis superbrukeroppgaver

en: Show other tasks
nb: Vis andre oppgaver

en: Show memory used by cache as free
nb: Vis minne benyttet av hurtiglager som ledig
