lxtask 0.1.3 - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Task Manager
pl: Menedżer zadań

en: Manage running processes
pl: Zarządza uruchomionymi procesami

en: Process manager
pl: Menedżer procesów

en: task;kill;suspend;processor;memory;monitoring;performance;
pl: zadanie;zabij;wstrzymanie;procesor;pamięć;monitorowanie;wydajność;

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
pl: Nie można wysłać sygnału %d do procesu o identyfikatorze %d
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
pl: Nie można ustawić priorytetu %d procesu o identyfikatorze %d

en: Really kill the task?
pl: Zniszczyć proces?

en: Really terminate the task?
pl: Zakończyć proces?

en: Can't stop process self
pl: Nie można zatrzymać samego procesu

en: Memory: %d MB of %d MB used
pl: Użycie pamięci: %d MB z %d MB

en: CPU usage: %0.0f %%
pl: Obciążenie CPU: %0.0f %%

en: _File
pl: _Plik

en: _View
pl: _Widok

en: _Help
pl: Pomo_c

en: cpu usage
pl: obciążenie CPU

en: memory usage
pl: użycie pamięci

en: more details
pl: Wyświetlanie większej ilości szczegółów

en: Command
pl: Polecenie

en: User
pl: Użytkownik

en: CPU%
pl: Obciążenie CPU

en: RSS
pl: Pamięć zajęta

en: VM-Size
pl: Pamięć przydzielona

en: PID
pl: Identyfikator

en: State
pl: Stan

en: Prio
pl: Priorytet

en: PPID
pl: Identyfikator rodzica

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Term
pl: Zakończ

en: Kill
pl: Zniszcz

en: Priority
pl: Ustaw priorytet

en: Show user tasks
pl: Procesy użytkownika

en: Show root tasks
pl: Procesy użytkownika root

en: Show other tasks
pl: Inne procesy

en: Show full cmdline
pl: Wyświetlanie pełnego wiersza poleceń

en: Show memory used by cache as free
pl: Uwzględnianie pamięci podręcznej jako dostępnej

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
pl: LXTask został utworzony na podstawie Menedżera zadań Xfce4 przez:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
pl: Prawa zastrzeżone (C) 2008 zespół LXDE

en: Lightweight task manager for LXDE project
pl: Zarządza uruchomionymi procesami

en: Preferences
pl: Preferencje

en: General
pl: Ogólne

en: Refresh rate (seconds):
pl: Tempo odświeżania (s):

en: Error
pl: Błąd

en: Confirm
pl: Potwierdzenie
