lxtask - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Task Manager
sk: Správca úloh

en: Manage running processes
sk: Spravovať bežiace procesy

en: Process manager
sk: Správca procesov

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
sk: Nebolo možné poslať signál %d úlohe s ID %d
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
sk: Nepodarilo sa nastaviť prioritu %d úlohy s ID %d

en: Really kill the task?
sk: Skutočne zabiť úlohu?

en: Really terminate the task?
sk: Skutočne ukončiť úlohu?

en: Can't stop process self
sk: Proces nemôže zastaviť sám seba

en: Memory: %d MB of %d MB used
sk: Pamäť: využitých %d MB z %d MB

en: CPU usage: %0.0f %%
sk: Využitie CPU: %0.0f %%

en: _File
sk: _Súbor

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: cpu usage
sk: využitie cpu

en: memory usage
sk: využitie pamäte

en: more details
sk: podrobnosti

en: Command
sk: Príkaz

en: User
sk: Používateľ

en: VM-Size
sk: Veľkosť-VM

en: State
sk: Stav

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Term
sk: Ukončiť

en: Kill
sk: Zabiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Show user tasks
sk: Zobraziť úlohy používateľa

en: Show root tasks
sk: Zobraziť úlohy používateľa root

en: Show other tasks
sk: Zobraziť ostatné úlohy

en: Show full cmdline
sk: Zobraziť celý príkazový riadok

en: Show memory used by cache as free
sk: Zobraziť pamäť využitú vyrovnávacou pamäťou ako voľnú

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
sk: LXTask je založený na Správcovi úloh Xfce4. Autor:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
sk: Copyright (C) 2008, tím LXDE

en: Lightweight task manager for LXDE project
sk: Odľahčený správca úloh pre projekt LXDE

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Refresh rate (seconds):
sk: Obnovovacia frekvencia (sekundy):

en: Error
sk: Chyba

en: Confirm
sk: Potvrdiť
