lxtask - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Task Manager
sl: Upravljalnik opravil

en: Manage running processes
sl: Upravljajte zagnana opravila

en: Process manager
sl: Upravljalnik opravil

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
sl: Signala %d opravilu s številko %d ni mogoče poslati.
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
sl: Prednosti %d opravilu s številko %d ni mogoče nastaviti.

en: Really kill the task?
sl: Ali res želite uničiti opravilo?

en: Really terminate the task?
sl: Ali res želite končati opravilo?

en: Can't stop process self
sl: Ni mogoče zaustaviti opravila

en: Memory: %d MB of %d MB used
sl: Zasedenost pomnilnika: %d MB od %d MB

en: CPU usage: %0.0f %%
sl: Obremenjenost procesorja: %0.0f %%

en: _File
sl: _Datoteka

en: _View
sl: _Pogled

en: _Help
sl: Pomo_č

en: cpu usage
sl: Zasedenost CPE

en: memory usage
sl: Zasedenost pomnilnika

en: more details
sl: Podrobnosti

en: Command
sl: Ukaz

en: User
sl: Uporabnik

en: CPU%
sl: CPE

en: RSS
sl: Pomnilnik

en: VM-Size
sl: Velikost nav. pomn.

en: State
sl: Stanje

en: Prio
sl: Prednost

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Term
sl: Končaj

en: Kill
sl: Uniči

en: Priority
sl: Prednost

en: Show user tasks
sl: Pokaži opravila uporabnika

en: Show root tasks
sl: Pokaži opravila skrbnika

en: Show other tasks
sl: Pokaži druga opravila

en: Show full cmdline
sl: Pokaži ukazno vrstico

en: Show memory used by cache as free
sl: Skrij zasedenost predpomnilnika

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
sl: Avtor:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>LXTask je izpeljan iz upravljalnika opravil za Xfce 4.

note: gtk_about_dialog_set_logo( (GtkAboutDialog*)about_dlg, gdk_pixbuf_new_from_file(  PACKAGE_DATA_DIR"/pixmaps/lxtask.png", NULL ) );
en: Copyright (C) 2008 LXDE team
sl: Avtorske pravice © 2008 LXDE

en: Lightweight task manager for LXDE project
sl: Upravljalnik opravil za LXDE

en: Preferences
sl: Možnosti

en: General
sl: Splošno

en: Refresh rate (seconds):
sl: Hitrost osveževanja (v sekundah):

en: Error
sl: Napaka

en: Confirm
sl: Potrditev
