xfce4-taskmanager - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Really kill the task?
sq: Ta asgjësoj vërtet këtë akt?

en: Really terminate the task?
sq: Ta përfundoj vërtet këtë akt?

en: cpu usage
sq: përdorim cpu-je

en: memory usage
sq: përdorim kujtese

en: more details
sq: më tepër hollësi

en: Command
sq: Urdhër

en: User
sq: Përdorues

en: VM-Size
sq: Madhësi VM

en: State
sq: Gjendje

en: Stop
sq: Ndal

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Term
sq: Përfundo

en: Kill
sq: Asgjëso

en: Show user tasks
sq: Shfaq veprime përdoruesi

en: Show root tasks
sq: Shfaq veprime rrënje

en: Show other tasks
sq: Shfaq veprime të tjera

en: Show memory used by cache as free
sq: Kujtesën e përdorur nga fshehtina shfaqe si të lirë
