lxtask - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Task Manager
bg: Диспечер на задачи

en: Manage running processes
bg: Управлявай изпълняваните процеси

en: Process manager
bg: Процесов мениджър

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
bg: Не може да се изпрати сигнала %d до задача ID %d
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
bg: Не може да се зададе приоритет %d на задача с ID %d

en: Really kill the task?
bg: Наистина ли ще убиете задачата?

en: Really terminate the task?
bg: Наистина ли ще преустановите задачата?

en: Can't stop process self
bg: Процесът не може да бъде спрян самостоятелно

note: FIXME: this will work only for < 2048 TB but where so many memory...
en: Memory: %d MB of %d MB used
bg: Памет: %d МБ от %d МБ използвана

note: TRANSLATORS: If it is customary, insert a space before the double percent sign.
en: CPU usage: %0.0f%%
bg: CPU натоварване: %0.0f %%

en: CPU usage: %0.1f%%
bg: CPU натоварване: %0.1f %%

en: More details
bg: повече информация

en: _File
bg: _Файл

en: _View
bg: _Изглед

en: _Help
bg: _Помощ

en: cpu usage
bg: натоварване на процесора

en: memory usage
bg: използвана памет

en: Command
bg: Команда

en: User
bg: Потребител

en: CPU
bg: Процесор

en: VM-Size
bg: Виртуална памет

en: PID
bg: Номер на процес

en: State
bg: Състояние

en: Prio
bg: Прио

en: Stop
bg: Стоп

en: Continue
bg: Продължи

en: Term
bg: Период

en: Kill
bg: Убиване

en: Priority
bg: Приоритет

en: Show user tasks
bg: Показване на потребителските задачи

en: Show root tasks
bg: Покажи системните задачи (root)

en: Show other tasks
bg: Покажи други задачи

en: Show full cmdline
bg: Покажи пълна команда

en: Show memory used by cache as free
bg: Покажи използваната памет за кеш като свободна

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
bg: LXTask е извлечена от Xfce4 Task Manager от:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

en: Lightweight task manager for LXDE project
bg: Диспечер на задачи за LXDE

note: TRANSLATORS: If it is customary, insert a space before the double percent sign.
en: %0.1f%%
bg: %0.1f %%

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: General
bg: Общи

en: Refresh rate (seconds):
bg: Честота на опресняване (Секунди):

en: Error
bg: Грешка

en: Confirm
bg: Потвърждение
