lxtask - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Task Manager
ug: ۋەزىپە باشقۇرغۇچ

en: Manage running processes
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان ئىجرالارنى باشقۇرۇش

en: Process manager
ug: ئىجرا باشقۇرغۇ

en: Couldn't send signal %d to the task with ID %d
    
    %s
ug: سىگنال %d نى كىملىكى %d بولغان ۋەزىپىگە ئەۋەتكىلى بولمىدى
    
    %s

en: Couldn't set priority %d to the task with ID %d
ug: مەرتىۋە %d نى كىملىكى %d بولغان ۋەزىپىگە بەلگىلىيەلمىدى

en: Really kill the task?
ug: ۋەزىپىنى راستلا ئۆلتۈرەمسىز؟

en: Really terminate the task?
ug: ۋەزىپىنى راستلا توختىتامسىز؟

en: Can't stop process self
ug: ئىجرانىڭ ئۆزىنى توختاتقىلى بولمايدۇ

note: FIXME: this will work only for < 2048 TB but where so many memory...
en: Memory: %d MB of %d MB used
ug: ئەسلەك: %d مېگابايت /%d مېگابايت ئىشلىتىلگەن

note: TRANSLATORS: If it is customary, insert a space before the double percent sign.
en: CPU usage: %0.0f%%
ug: CPU نىڭ ئىشلىتىلىشى: %0.0f %%

en: CPU usage: %0.1f%%
ug: CPU نىڭ ئىشلىتىلىشى: %0.1f %%

en: More details
ug: تېخىمۇ كوپ تەپسىلاتلار

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _View
ug: كۆرۈنۈش(_V)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: cpu usage
ug: cpu نىڭ ئىشلىتىلىشى

en: memory usage
ug: ئەسلەكنىڭ ئىشلىتىلىشى

en: Command
ug: بۇيرۇق

en: User
ug: ئىشلەتكۈچى

en: State
ug: ھالەت

en: Prio
ug: مەرتىۋە

en: Stop
ug: توختا

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Term
ug: ئاتالغۇ

en: Kill
ug: ئاخىرلاشتۇر

en: Priority
ug: مەرتىۋە

en: Show user tasks
ug: ئىشلەتكۈچىنىڭ ۋەزىپىلىرىنى كۆرسىتىش

en: Show root tasks
ug: ئالىي ئىشلەتكۈچى(root)نىڭ ۋەزىپىلىرىنى كۆرسىتىش

en: Show other tasks
ug: باشقا ۋەزىپىلەرنى كۆرسىتىش

en: Show full cmdline
ug: پۈتۈن بۇيرۇق قۇرىنى كۆرسىتىش

en: Show memory used by cache as free
ug: غەملەك تەرىپىدىن ئىشلىتىلگەن ئەسلەكنى بىكار بىكار بوشلۇق دەپ كۆرسىتىش

en: LXTask is derived from Xfce4 Task Manager by:
      * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>
ug: LXTask بولسا Xfce4 ۋەزىپە باشقۇرغۇ(Xfce4 Task Manager) ئاساسىدا ياسالغان. ئاپتور:\n
    * Johannes Zellner <webmaster@nebulon.de>

en: Lightweight task manager for LXDE project
ug: LXDE قۇرۇلۇشىدىكى يېنىك ۋەزىپە باشقۇرغۇ

note: TRANSLATORS: If it is customary, insert a space before the double percent sign.
en: %0.1f%%
ug: %0.1f %%

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Refresh rate (seconds):
ug: يېڭىلاش تېزلىكى(سېكۇنت):

en: Error
ug: خاتالىق

en: Confirm
ug: جەزملە
