lxterminal 0.1.7 - en to cs translation catalogue (93 entries)

note: 0
en: _File
cs: _Soubor

note: 1
en: _Edit
cs: _Upravit

note: 2
en: _Tabs
cs: _Karty

note: 3
en: _Help
cs: _Nápověda

note: 4
en: _New Window
cs: _Nové okno

note: 5
en: New T_ab
cs: Nová kar_ta

note: 6 7
en: _Close Tab
cs: _Zavřít kartu

note: 8
en: Close _Window
cs: Zavřít _okno

note: 9
en: Cop_y
cs: Kopíro_vat

note: 10
en: _Paste
cs: _Vložit

note: 11
en: Clear scr_ollback
cs: Vyčistit ro_lování

note: 12 13
en: Zoom _In
cs: _Přiblížit

note: 14
en: Zoom O_ut
cs: _Oddálit

note: 15
en: Zoom _Reset
cs: _Výchozí přiblížení

note: 16 17
en: Preference_s
cs: Na_stavení

note: 18
en: Na_me Tab
cs: Poj_menovat kartu

note: 19
en: Pre_vious Tab
cs: Před_chozí karta

note: 20
en: Ne_xt Tab
cs: Da_lší karta

note: 21
en: Move Tab _Left
cs: Přesunout kartu v_levo

note: 22
en: Move Tab _Right
cs: Přesunout kartu vp_ravo

note: 23
en: _About
cs: _O aplikaci

en: New _Window
cs: Nové _okno

en: New _Tab
cs: Nová kar_ta

en: Copy _URL
cs: Kopírovat _URL

en: Cl_ear scrollback
cs: Vy_čistit rolování

en: Name Tab
cs: Pojmenovat kartu

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Terminal emulator for LXDE project
cs: Emulátor terminálu pro projekt LXDE

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
cs: Chystáte se zavřít %d karet. Opravdu chcete pokračovat?

en: Confirm close
cs: Potvrdit zavření

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: LXTerminal Preferences
cs: Možnosti

en: Terminal font
cs: Písmo terminálu

en: Background
cs: Pozadí

en: Foreground
cs: Popředí

en: Allow bold font
cs: Povolit tučný font

en: Cursor blink
cs: Blikání kurzoru

en: Cursor style
cs: Styl kurzoru

en: Block
cs: Blokovat

en: Underline
cs: Podtržené

en: Audible bell
cs: Akustický zvonek

en: Black
cs: Černá

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Brown
cs: Hnědá

en: Blue
cs: Modrá

en: Magenta
cs: Purpurová

en: Cyan
cs: Modrozelená

en: Gray
cs: Šedá

en: Darkgray
cs: Tmavěšedá

en: Bright Red
cs: Světlečervená

en: Bright Green
cs: Světlezelená

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Bright Blue
cs: Světlemodrá

en: Bright Magenta
cs: Světlepurpurová

en: Bright Cyan
cs: Světlemodrozelená

en: White
cs: Bílá

en: Palette
cs: Paleta

en: Palette Preset
cs: Přednastavení palety

en: Style
cs: Styl

en: Tab panel position
cs: Pozice panelu karet

en: Scrollback lines
cs: Paměť řádků

en: Hide scroll bar
cs: Skrýt posuvník

en: Hide menu bar
cs: Skrýt panel nabídky

en: Hide Close buttons
cs: Skrýt zavírací tlačítka

en: Hide mouse pointer
cs: Skrýt ukazatel myši

en: Default window size
cs: Výchozí velikost okna

en: Display
cs: Displej

en: Select-by-word characters
cs: Znaky pro výběr po slovech

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
cs: Zakázat klávesovou zkratku pro zobrazení menu (F10)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
cs: Zakázat použití Alt-n pro záložky a menu

en: Disable confirmation before closing a window with multiple tabs
cs: Zakázat potvrzení před zavřením okna s více kartami

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: New Window
cs: Nové okno

en: New Tab
cs: Nová karta

en: Close Tab
cs: Zavřít kartu

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Previous Tab
cs: Předchozí karta

en: Next Tab
cs: Další karta

en: Move Tab Left
cs: Přesunout kartu vlevo

en: Move Tab Right
cs: Přesunout kartu vpravo

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom Reset
cs: Výchozí přiblížení

en: Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Terminal
cs: Terminál

en: Use the command line
cs: Používat příkazový řádek

en: console;command line;execute;
cs: konzole;příkazový řádek;spuštění;
