lxterminal - en to et translation catalogue (92 entries)

note: 0
en: _File
et: _Fail

note: 1
en: _Edit
et: _Redigeerimine

note: 2
en: _Tabs
et: _Kaardid

note: 3
en: _Help
et: A_bi

note: 4
en: _New Window
et: Uus _aken

note: 5
en: New T_ab
et: Uus _kaart

note: 6 7
en: _Close Tab
et: _Sulge kaart

note: 8
en: Close _Window
et: Sulge _aken

note: 9
en: Cop_y
et: _Kopeeri

note: 10
en: _Paste
et: _Aseta

note: 11
en: Clear scr_ollback
et: _Peida kerimisriba

note: 12 13
en: Zoom _In
et: _Suurenda

note: 14
en: Zoom O_ut
et: _Vähenda

note: 15
en: Zoom _Reset
et: Suurenduse _lähtestamine

note: 16 17
en: Preference_s
et: Eeli_stused

note: 18
en: Na_me Tab
et: _Kaardi nimi

note: 19
en: Pre_vious Tab
et: _Eelmine kaart

note: 20
en: Ne_xt Tab
et: _Järgmine kaart

note: 21
en: Move Tab _Left
et: Tõsta kaart _vasakule

note: 22
en: Move Tab _Right
et: Tõsta kaart _paremale

note: 23
en: _About
et: _Lähemalt

en: New _Window
et: Uus _aken

en: New _Tab
et: Uus _kaart

en: Copy _URL
et: Kopeeri _URL

en: Cl_ear scrollback
et: Kerimisriba _peitmine

en: Name Tab
et: Kaardi nimi

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _OK
et: _Olgu

en: Terminal emulator for LXDE project
et: LXDE projekti terminaliemulaator

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
et: Sa kavatsed sulgeda %d kaarti. Kas soovid kindlasti jätkata?

en: Confirm close
et: Sulgemiskinnitus

en: Top
et: Üleval

en: Bottom
et: All

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: LXTerminal Preferences
et: LXTerminali eelistused

en: Terminal font
et: Terminali kirjatüüp

en: Background
et: Taust

en: Foreground
et: Tekst

en: Allow bold font
et: Paksu kirja lubamine

en: Cursor blink
et: Kursori vilkumine

en: Cursor style
et: Kursori stiil

en: Block
et: Blokk

en: Underline
et: Alakriips

en: Audible bell
et: Helisignaal

en: Black
et: Must

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Brown
et: Pruun

en: Blue
et: Sinine

en: Cyan
et: Sinakasroheline

en: Gray
et: Hall

en: Darkgray
et: Tumehall

en: Bright Red
et: Helepunane

en: Bright Green
et: Heleroheline

en: Yellow
et: Kollane

en: Bright Blue
et: Erksinine

en: Bright Magenta
et: Helemagenta

en: Bright Cyan
et: Heletsüaan

en: White
et: Valge

en: Palette
et: Värvipalett

en: Palette Preset
et: Paleti eelseade

en: Style
et: Stiil

en: Tab panel position
et: Sakiriba asukoht

en: Scrollback lines
et: Tagasikerimise ridu

en: Hide scroll bar
et: Kerimisriba peitmine

en: Hide menu bar
et: Menüüriba peitmine

en: Hide Close buttons
et: Sulgemise nuppude peitmine

en: Hide mouse pointer
et: Hiirekursori peitmine

en: Default window size
et: Akna vaikimisi suurus

en: Display
et: Kuva

en: Select-by-word characters
et: Sõnu moodustavad märgid

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
et: Menüü kiirklahvi keelamine (F10 vaikimisi)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
et: Alt-n on keelatud kaartide ja menüü jaoks

en: Disable confirmation before closing a window with multiple tabs
et: Keela mitme akna sulgemise kinnituse küsimine

en: Advanced
et: Laiendatud

en: New Window
et: Uus aken

en: New Tab
et: Uus kaart

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Previous Tab
et: Eelmine kaart

en: Next Tab
et: Järgmine kaart

en: Move Tab Left
et: Liiguta kaart vasakule

en: Move Tab Right
et: Liiguta kaart paremale

en: Zoom In
et: Suurendamine

en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Zoom Reset
et: Suurenduse lähtestamine

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Use the command line
et: Käsurea kasutamine

en: console;command line;execute;
et: konsool;käsurida;käivita;
