LXterminal - en to hr translation catalogue (78 entries)

note: 0
en: _File
hr: _Datoteka

note: 1
en: _Edit
hr: _Uredi

note: 2
en: _Tabs
hr: _Kartice

note: 3
en: _Help
hr: _Pomoć

note: 4
en: _New Window
hr: _Novi prozor

note: 5
en: New T_ab
hr: Nova k_artica

note: 6 7
en: _Close Tab
hr: _Zatvori karticu

note: 8
en: Close _Window
hr: Zatvori _prozor

note: 9
en: Cop_y
hr: Kopira_j

note: 10
en: _Paste
hr: _Zalijepi

note: 16 17
en: Preference_s
hr: Osobitost_i

note: 18
en: Na_me Tab
hr: I_me kartice

note: 19
en: Pre_vious Tab
hr: Pret_hodna kartica

note: 20
en: Ne_xt Tab
hr: Sli_jedeća kartica

note: 21
en: Move Tab _Left
hr: Pomakni karticu _lijevo

note: 22
en: Move Tab _Right
hr: Pomakni karticu _desno

note: 23
en: _About
hr: _O programu

en: New _Window
hr: Novi _prozor

en: New _Tab
hr: Nova _kartica

en: Copy _URL
hr: Kopiraj _URL

en: Name Tab
hr: Ime kartice

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _OK
hr: _U redu

en: LXTerminal
hr: LXterminal

en: Terminal emulator for LXDE project
hr: Emulator terminala za LXDE projekt

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
hr: Zatvoroti ćete %d kartica. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Confirm close
hr: Potvrdi zatvaranje

en: Top
hr: Vrh

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: LXTerminal Preferences
hr: LXTerminal osobitosti

en: Terminal font
hr: Font terminala

en: Background
hr: Pozadina

en: Foreground
hr: Prednji plan

en: Allow bold font
hr: Dopusti podebljani font

en: Cursor blink
hr: Treptanje pokazivača

en: Cursor style
hr: Stil pokazivača

en: Block
hr: Blokiraj

en: Underline
hr: Podcrtano

en: Black
hr: Crno

en: Red
hr: Crveno

en: Green
hr: Zeleno

en: Brown
hr: Smeđe

en: Blue
hr: Plavo

en: Cyan
hr: Cijan

en: Gray
hr: Sivo

en: Darkgray
hr: Tamnosiva

en: Bright Red
hr: Svijetlocrveno

en: Yellow
hr: Žuto

en: Bright Blue
hr: Jasno plava

en: White
hr: Bijelo

en: Palette
hr: Paleta

en: Style
hr: Stil

en: Tab panel position
hr: Pozicija kartične ploče

en: Scrollback lines
hr: Povratne linije

en: Hide scroll bar
hr: Sakrij kliznu traku

en: Hide menu bar
hr: Sakrij traku izbornika

en: Hide mouse pointer
hr: Sakrij pokazivač miša

en: Default window size
hr: Zadana veličina prozora

en: Display
hr: Zaslon

en: Select-by-word characters
hr: Odabrano po znakovima riječi

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
hr: Onemogući tipku prečaca izbornika (F10 zadano)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
hr: Onemogući koristeći Alt-n za kartice i izbornik

en: Advanced
hr: Napredno

en: New Window
hr: Novi Prozor

en: New Tab
hr: Nova kartica

en: Close Tab
hr: Zatvori karticu

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Previous Tab
hr: Prethodna kartica

en: Next Tab
hr: Slijedeća kartica

en: Move Tab Left
hr: Pomakni karticu lijevo

en: Move Tab Right
hr: Pomakni karticu desno

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Use the command line
hr: Koristi naredbeni redak

en: console;command line;execute;
hr: konzola;naredbeni redak;izvrši;
