lxterminal - en to nl translation catalogue (93 entries)

note: 0
en: _File
nl: _Bestand

note: 1
en: _Edit
nl: Be_werken

note: 2
en: _Tabs
nl: _Tabbladen

note: 3
en: _Help
nl: _Hulp

note: 4
en: _New Window
nl: Nieuw venster

note: 5
en: New T_ab
nl: Nieuw tabblad

note: 6 7
en: _Close Tab
nl: Tabblad _sluiten

note: 8
en: Close _Window
nl: Venster sluiten

note: 9
en: Cop_y
nl: Kop_iëren

note: 10
en: _Paste
nl: _Plakken

note: 11
en: Clear scr_ollback
nl: Terugschuiven wissen

note: 12 13
en: Zoom _In
nl: Ver_groten

note: 14
en: Zoom O_ut
nl: Ver_kleinen

note: 15
en: Zoom _Reset
nl: Vergrotingsfactor terugzetten op standaard

note: 16 17
en: Preference_s
nl: _Voorkeuren

note: 18
en: Na_me Tab
nl: Naa_m tabblad

note: 19
en: Pre_vious Tab
nl: V_orig tabblad

note: 20
en: Ne_xt Tab
nl: Vol_gend tabblad

note: 21
en: Move Tab _Left
nl: Verplaats tabblad naar _links

note: 22
en: Move Tab _Right
nl: Verplaats tabblad naar _rechts

note: 23
en: _About
nl: _Over

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: New _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: Copy _URL
nl: Webadres (URL) kopiëren

en: Cl_ear scrollback
nl: Terugschuiven wissen

en: Name Tab
nl: Naam tabblad

en: _Cancel
nl: Af_breken

en: Terminal emulator for LXDE project
nl: Terminalvenster voor het LXDE-project

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
nl: U staat op het punt om %d tabbladen te sluiten. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Confirm close
nl: Bevestig sluiten

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: LXTerminal Preferences
nl: Voorkeuren van LXTerminal

en: Terminal font
nl: Terminal-lettertype

en: Background
nl: Achtergrond

en: Foreground
nl: Voorgrond

en: Allow bold font
nl: Vet lettertype toestaan

en: Cursor blink
nl: Knippering van aanwijzer

en: Cursor style
nl: Stijl van aanwijzer

en: Block
nl: Blokkeer

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Audible bell
nl: Hoorbare klok

en: Black
nl: Zwart

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Brown
nl: Bruin

en: Blue
nl: Blauw

en: Magenta
nl: Scharlaken

en: Cyan
nl: Turquoise

en: Gray
nl: Grijs

en: Darkgray
nl: Donkergrijs

en: Bright Red
nl: Helderrood

en: Bright Green
nl: Heldergroen

en: Yellow
nl: Geel

en: Bright Blue
nl: Helderblauw

en: Bright Magenta
nl: Helderscharlaken

en: Bright Cyan
nl: Helderturquoise

en: White
nl: Wit

en: Palette
nl: Palet

en: Palette Preset
nl: Voorinstellingen van palet

en: Style
nl: Stijl

en: Tab panel position
nl: Positie van tabbalk

en: Scrollback lines
nl: Regels terugschuiven

en: Hide scroll bar
nl: Verberg bladerbalk

en: Hide menu bar
nl: Verberg menubalk

en: Hide Close buttons
nl: Verberg sluitknoppen

en: Hide mouse pointer
nl: Verberg muispijl

en: Default window size
nl: Standaardgrootte van venster

en: Display
nl: Scherm

en: Select-by-word characters
nl: Tekens voor op-woord-selecteren

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
nl: Menu-sneltoets uitschakelen (standaard is F10)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
nl: Schakel het gebruik van Alt-n uit voor tabbladen en menu

en: Disable confirmation before closing a window with multiple tabs
nl: Schakel bevestiging uit voor sluiten van venster met meerdere tabbladen

en: Advanced
nl: Gevorderd

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Previous Tab
nl: Vorig tabblad

en: Next Tab
nl: Volgend tabblad

en: Move Tab Left
nl: Verplaats tabblad naar links

en: Move Tab Right
nl: Verplaats tabblad naar rechts

en: Zoom In
nl: Vergroten

en: Zoom Out
nl: Verkleinen

en: Zoom Reset
nl: Vergrotingsfactor terugzetten op standaard

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Terminal
nl: Terminalvenster

en: Use the command line
nl: Gebruik de opdrachtregel

en: console;command line;execute;
nl: terminal;opdrachtregel;uitvoeren;
