lxterminal - en to sk translation catalogue (92 entries)

note: 0
en: _File
sk: _Súbor

note: 1
en: _Edit
sk: _Upraviť

note: 2
en: _Tabs
sk: _Karty

note: 3
en: _Help
sk: _Pomocník

note: 4
en: _New Window
sk: _Nové okno

note: 5
en: New T_ab
sk: Nová k_arta

note: 6 7
en: _Close Tab
sk: _Zatvoriť kartu

note: 8
en: Close _Window
sk: Zatvoriť _okno

note: 9
en: Cop_y
sk: _Kopírovať

note: 10
en: _Paste
sk: _Vložiť

note: 11
en: Clear scr_ollback
sk: Skryť p_osuvník

note: 12 13
en: Zoom _In
sk: Pr_iblížiť

note: 14
en: Zoom O_ut
sk: _Oddialiť

note: 15
en: Zoom _Reset
sk: Obnoviť p_riblíženie

note: 16 17
en: Preference_s
sk: Na_stavenia

note: 18
en: Na_me Tab
sk: Po_menovať kartu

note: 19
en: Pre_vious Tab
sk: _Predošlá karta

note: 20
en: Ne_xt Tab
sk: _Nasledovná karta

note: 21
en: Move Tab _Left
sk: Presunúť kartu _vľavo

note: 22
en: Move Tab _Right
sk: Presunúť kartu vp_ravo

note: 23
en: _About
sk: O _aplikácii

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: New _Tab
sk: Nová _karta

en: Copy _URL
sk: Kopírovať _URL

en: Cl_ear scrollback
sk: _Skryť posuvník

en: Name Tab
sk: Pomenovať kartu

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Terminal emulator for LXDE project
sk: Emulátor terminálu pre projekt LXDE

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
sk: Chystáte sa zatvoriť %d kariet. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Confirm close
sk: Potvrdiť zatvorenie

en: Top
sk: Hore

en: Bottom
sk: Dolu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: LXTerminal Preferences
sk: Nastavenia

en: Terminal font
sk: Písmo terminálu

en: Background
sk: Pozadie:

en: Foreground
sk: Popredie:

en: Allow bold font
sk: Povoliť hrubé písmo

en: Cursor blink
sk: Blikanie kurzora

en: Cursor style
sk: Štýl kurzora

en: Block
sk: Blok

en: Underline
sk: Podčiarknutie

en: Audible bell
sk: Prehrať znak pípnutie

en: Black
sk: Čierna

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Brown
sk: Hnedá

en: Blue
sk: Modrá

en: Magenta
sk: Purpurová

en: Cyan
sk: Tyrkysová

en: Gray
sk: Šedá

en: Darkgray
sk: Tmavošedá

en: Bright Red
sk: Svetločervená

en: Bright Green
sk: Svetlozelená

en: Yellow
sk: Žltá

en: Bright Blue
sk: Svetlomodrá

en: Bright Magenta
sk: Svetlopurpurová

en: Bright Cyan
sk: Svetlotyrkysová

en: White
sk: Biela

en: Palette
sk: Paleta

en: Palette Preset
sk: Obnoviť paletu

en: Style
sk: Štýl

en: Tab panel position
sk: Umiestnenie panelu kariet

en: Scrollback lines
sk: Pamäť riadkov:

en: Hide scroll bar
sk: Skryť posuvník:

en: Hide menu bar
sk: Skryť menu:

en: Hide Close buttons
sk: Skryť tlačidlá Zatvoriť

en: Hide mouse pointer
sk: Skryť ukazovateľ myši

en: Default window size
sk: Predvolená veľkosť okna

en: Display
sk: Displej

en: Select-by-word characters
sk: Znaky na výber po slovách

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
sk: Vypnúť klávesovú skratku menu (štandardne F10)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
sk: Vypnúť použitie Alt-n na prepínanie kariet a otvorenie menu

en: Disable confirmation before closing a window with multiple tabs
sk: Vypnúť potvrdenie pred zatvorením okna s viacerými kartami

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: New Window
sk: Nové okno

en: New Tab
sk: Nová karta

en: Close Tab
sk: Zatvoriť kartu

en: Close Window
sk: Nové okno

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Previous Tab
sk: Predošlá karta

en: Next Tab
sk: Nasledujúca karta

en: Move Tab Left
sk: Presunúť kartu vľavo

en: Move Tab Right
sk: Presunúť kartu vpravo

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom Reset
sk: Obnoviť priblíženie

en: Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Terminal
sk: Terminál

en: Use the command line
sk: Použiť príkazový riadok
