lxterminal - en to sl translation catalogue (47 entries)

note: 0
en: _File
sl: _Datoteka

note: 1
en: _Edit
sl: _Uredi

note: 2
en: _Tabs
sl: _Zavihki

note: 3
en: _Help
sl: Pomo_č

note: 6 7
en: _Close Tab
sl: Zapri za_vihek

note: 9
en: Cop_y
sl: _Kopiraj

note: 10
en: _Paste
sl: _Prilepi

note: 11
en: Clear scr_ollback
sl: Počisti _pomnjene vrstice

note: 16 17
en: Preference_s
sl: _Možnosti

note: 18
en: Na_me Tab
sl: Poimenuj _zavihek

note: 19
en: Pre_vious Tab
sl: _Predhodni zavihek

note: 20
en: Ne_xt Tab
sl: _Naslednji zavihek

note: 21
en: Move Tab _Left
sl: Premakni zavihek _levo

note: 22
en: Move Tab _Right
sl: Premakni zavihek _desno

note: 23
en: _About
sl: _O LXTerminal

en: New _Window
sl: _Novo okno

en: New _Tab
sl: Nov _zavihek

en: Copy _URL
sl: Kopiraj _URL

en: Cl_ear scrollback
sl: _Počisti pomnjene vrstice

en: Name Tab
sl: Poimenuj zavihek

en: Terminal emulator for LXDE project
sl: Posnemovalnik terminala za LXDE

en: Top
sl: Vrh

en: Bottom
sl: Dno

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: LXTerminal Preferences
sl: Možnosti

en: Terminal font
sl: Pisava

en: Background
sl: Ozadje

en: Foreground
sl: Barva pisave

en: Allow bold font
sl: Dovoli krepko pisavo

en: Cursor blink
sl: Utripanje kazalke

en: Cursor style
sl: Slog kazalke

en: Block
sl: Pravokotnik

en: Underline
sl: Podčrtaj

en: Audible bell
sl: Zvok

en: Style
sl: Splošno

en: Tab panel position
sl: Položaj zavihkov

en: Scrollback lines
sl: Število pomnjenih vrstic

en: Hide scroll bar
sl: Skrij drsnik

en: Hide menu bar
sl: Skrij menijsko vrstico

en: Hide Close buttons
sl: Skrij gumb »Zapri«

en: Display
sl: Izgled

en: Select-by-word characters
sl: Znaki, ki štejejo kot del besede (pri izbiranju)

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
sl: Onemogoči bližnjico menija (F10)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
sl: Onemogoči Alt+N

en: Advanced
sl: Napredno

en: Use the command line
sl: Uporabi ukazno vrstico
