lxterminal 0.1 - en to uk translation catalogue (94 entries)

note: 0
en: _File
uk: _Файл

note: 1
en: _Edit
uk: _Редагувати

note: 2
en: _Tabs
uk: _Вкладки

note: 3
en: _Help
uk: _Допомога

note: 4
en: _New Window
uk: _Нове вікно

note: 5
en: New T_ab
uk: Н_ова вкладка

note: 6 7
en: _Close Tab
uk: _Закрити вкладку

note: 8
en: Close _Window
uk: _Закрити вікно

note: 9
en: Cop_y
uk: _Копіювати

note: 10
en: _Paste
uk: _Вставити

note: 11
en: Clear scr_ollback
uk: _Очистити прокрутку

note: 12 13
en: Zoom _In
uk: З_більшити

note: 14
en: Zoom O_ut
uk: З_меншити

note: 15
en: Zoom _Reset
uk: З_вичайний розмір

note: 16 17
en: Preference_s
uk: На_лаштування

note: 18
en: Na_me Tab
uk: Н_азвати вкладку

note: 19
en: Pre_vious Tab
uk: _Попередня вкладка

note: 20
en: Ne_xt Tab
uk: На_ступна вкладка

note: 21
en: Move Tab _Left
uk: Перемістити вкладку _ліворуч

note: 22
en: Move Tab _Right
uk: Перемістити вкладку _праворуч

note: 23
en: _About
uk: _Про

en: New _Window
uk: _Нове вікно

en: New _Tab
uk: Н_ова вкладка

en: Copy _URL
uk: Скопіювати _URL

en: Cl_ear scrollback
uk: _Очистити прокрутку

en: Name Tab
uk: Найменувати вкладку

en: _Cancel
uk: _Відміна

en: LXTerminal
uk: LX-термінал

en: Terminal emulator for LXDE project
uk: Емулятор терміналу для проекту LXDE

en: You are about to close %d tabs. Are you sure you want to continue?
uk: Ви збираєтесь закрити %d вкладок. Впевнені, що бажаєте це робити?

en: Confirm close
uk: Підтвердити закриття

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Внизу

en: Left
uk: Зліва

en: Right
uk: Справа

en: LXTerminal Preferences
uk: Налаштування LXTerminal

en: Terminal font
uk: Шрифти терміналу

en: Background
uk: Тло

en: Foreground
uk: Передній план

en: Allow bold font
uk: Дозволити жирні шрифти

en: Cursor blink
uk: Блимання курсору

en: Cursor style
uk: Стиль курсору

en: Block
uk: Блок

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Audible bell
uk: Звуковий дзвінок

en: Black
uk: Чорний

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Brown
uk: Брунатний

en: Blue
uk: Синій

en: Magenta
uk: Малиновий

en: Cyan
uk: Блакитний

en: Gray
uk: Сірий

en: Darkgray
uk: Темно-синій

en: Bright Red
uk: Яскраво-червоний

en: Bright Green
uk: Яскраво-зелений

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Bright Blue
uk: Яскраво-синій

en: Bright Magenta
uk: Пурпуровий

en: Bright Cyan
uk: Яскраво-блакитний

en: White
uk: Білий

en: Palette
uk: Палітра

en: Palette Preset
uk: Встановлена палітра

en: Style
uk: Стиль

en: Tab panel position
uk: Позиція панелі вкладок

en: Scrollback lines
uk: Лінії прокрутки

en: Hide scroll bar
uk: Приховати панель прокрутки

en: Hide menu bar
uk: Приховати панель меню

en: Hide Close buttons
uk: Приховати кнопки закриття

en: Hide mouse pointer
uk: Сховати вказівник миші

en: Default window size
uk: Розмір вікна за замовчанням

en: Display
uk: Вигляд

en: Select-by-word characters
uk: Помітити-за-словом символи

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
uk: Виключити скорочення клавіатури для меню (F10 по замовчуванню)

en: Disable using Alt-n for tabs and menu
uk: Заборонити використання Alt-n для вкладок і меню

en: Disable confirmation before closing a window with multiple tabs
uk: Вимкнути підтвердження закриття вікна з багатьма вкладками

en: Advanced
uk: Додатково

en: New Window
uk: Нове вікно

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Previous Tab
uk: Попередня вкладка

en: Next Tab
uk: Наступна вкладка

en: Move Tab Left
uk: Перемістити вкладку ліворуч

en: Move Tab Right
uk: Перемістити вкладку праворуч

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom Reset
uk: Звичайний розмір

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Terminal
uk: Термінал

en: Use the command line
uk: Використати командну стрічку

en: console;command line;execute;
uk: консоль;командна стрічка;виконати;
