lxterminal - en to ur_PK translation catalogue (13 entries)

note: 0
en: _File
ur_PK: _فائل

note: 1
en: _Edit
ur_PK: _تدوین

note: 2
en: _Tabs
ur_PK: _ٹیب

note: 3
en: _Help
ur_PK: _ہدایات

note: 6 7
en: _Close Tab
ur_PK: ٹیب _بند کریں

note: 10
en: _Paste
ur_PK: _پیسٹ

note: 23
en: _About
ur_PK: _بابت

en: LXTerminal
ur_PK: ایل ایکس ٹرمنل

en: Terminal emulator for LXDE project
ur_PK: ٹرمنل ایمولیٹر برائے ایل ایکس ڈی ای پراجیکٹ

en: Top
ur_PK: اوپر

en: Bottom
ur_PK: نیچے

en: Left
ur_PK: بائیں

en: Right
ur_PK: دائیں
