libadwaita main - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
gl: Licenza Pública Xeral de GNU, versión 2 ou posterior

en: GNU General Public License, version 3 or later
gl: Licenza Pública Xeral de GNU, versión 3 ou posterior

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
gl: Licenza Pública Xeral Menor de GNU, versión 2.1 ou posterior

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
gl: Licenza Pública Xeral Menor de GNU, versión 3 ou posterior

en: BSD 2-Clause License
gl: Licenza BSD cláusula 2

en: The MIT License (MIT)
gl: Licenza MIT

en: Artistic License 2.0
gl: Licenza artística 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
gl: Licenza Pública Xeral de GNU, versión 2 só

en: GNU General Public License, version 3 only
gl: Licenza Pública Xeral de GNU, versión 3 só

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
gl: Licenza Pública Xeral Menor de GNU, versión 2.1 só

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
gl: Licenza Pública Xeral Menor de GNU, versión 3 só

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
gl: Licenza Pública Xeral de GNU Affero, versión 3 ou posterior

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
gl: Licenza Pública Xeral Affero de GNU, só versión 3

en: BSD 3-Clause License
gl: Licenza BSD cláusula 3

en: Apache License, Version 2.0
gl: Licencia Apache, versión 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
gl: Licenza Pública de Mozilla 2.0

en: BSD Zero-Clause License
gl: Licenza BSD cláusula Zero

en: Code by
gl: Programado por

en: Design by
gl: Deseñado por

en: Artwork by
gl: Deseñado por

en: Documentation by
gl: Documentado por

en: Translated by
gl: Traducido por

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
gl: Este programa non fornece ningunha garantía, para máis información visite <a href="%s">%s</a>.

en: This Application
gl: Esta aplicación

en: Version %s
gl: Versión %s

en: Unable to parse release notes:
gl: Non foi posíbel analizar as notas de publicación:

en: Line: %d, character: %d
gl: Liña: %d, caracter: %d

en: Copied to clipboard
gl: Copiado ao portapapeis

en: Unable to save debugging information
gl: Non é posíbel gardar o ficheiro de depuración

en: Close
gl: Pechar

en: Save debugging information
gl: Gardar información de depuración

en: About
gl: Sobre

en: _What’s New
gl: Que hai de _novo

en: _Details
gl: _Detalles

en: _Website
gl: _Sitio web

en: _Support Questions
gl: Preguntas de _asistencia

en: _Report an Issue
gl: _Informar dun erro

en: _Troubleshooting
gl: Resolución de _problemas

en: _Credits
gl: _Créditos

en: _Legal
gl: Aviso _Legal

en: _Acknowledgements
gl: _Recoñecementos

en: What’s New
gl: Que hai de novo

en: Details
gl: Detalles

en: Troubleshooting
gl: Resolución de problemas

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
gl: Para axudar na resolución de problemas, pode ver a información de depuración. Se fornece esta información aos desenvolvedores da aplicación pode axudarlles a diagnosticar calquera problema que atope cando reporta un erro.

en: _Debugging Information
gl: Información de _depuración

en: Debugging Information
gl: Información de depuración

en: _Copy Text
gl: _Copiar texto

en: _Save As…
gl: _Gardar como…

en: Credits
gl: Créditos

en: Legal
gl: Aviso legal

en: Acknowledgements
gl: Recoñecementos

en: Back
gl: Atrás

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
gl: Buscar

en: Apply
gl: Aplicar

en: No Preference
gl: Sen preferencia

en: Prefer Dark
gl: Preferir escura

en: Prefer Light
gl: Preferir clara

en: System Appearance
gl: Aparencia do sistema

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
gl: Sobrescribir as preferencias para esta aplicación. Reiniciaranse despois de pechar o inspector.

en: System Supports Color Schemes
gl: O sistema admite Esquemas de cor

en: Preferred Color Scheme
gl: Esquema de cor prefirido

en: High Contrast
gl: Contraste alto

en: Hide Password
gl: Ocultar contrasinal

en: Show Password
gl: Mostra constrasinal

en: Caps Lock is on
gl: Bloq Maiús está activo

en: _Show Password
gl: _Mostrar contrasinal

en: Untitled page
gl: Páxina sen título

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Search preferences
gl: Buscar preferencias

en: No Results Found
gl: Non se atoparon resultados

en: Try a different search.
gl: Probe con outra busca.

en: More Options
gl: Máis opcións

en: View Open Tabs
gl: Ver as lapelas abertas

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
gl[0]: %u lapela
gl[1]: %u lapelas

en: Search Tabs
gl: Buscar lapelas

en: Search tabs
gl: Buscar lapelas

en: No Open Tabs
gl: Non hai lapelas abertas

en: No Tabs Found
gl: Non se atoparon lapelas

en: New _Tab
gl: Nova _lapela

en: Close Tab
gl: Pechar lapela
