libadwaita main - en to he translation catalogue (81 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו, גרסה 2 או כל גרסה מאוחרת יותר

en: GNU General Public License, version 3 or later
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו, גרסה 3 או כל גרסה מאוחרת יותר

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
he: הרישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו, גרסה 2.1 או כל גרסה מאוחרת יותר

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
he: הרישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו, גרסה 3 או כל גרסה מאוחרת יותר

en: BSD 2-Clause License
he: רשיון BSD דו־סעיפי

en: The MIT License (MIT)
he: רישיון MIT ‏(MIT)

en: Artistic License 2.0
he: רישיון אמנותי 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו, גרסה 2 בלבד

en: GNU General Public License, version 3 only
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו, גרסה 3 בלבד

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
he: הרישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו, גרסה 2.1 בלבד

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
he: הרישיון הציבורי הכללי המוקטן של גנו, גרסה 3 בלבד

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו במהדורת Affero, גרסה 3 או כל גרסה מאוחרת יותר

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
he: הרישיון הציבורי הכללי של גנו במהדורת Affero, גרסה 3 בלבד

en: BSD 3-Clause License
he: רישיון BSD תלת־סעיפי

en: Apache License, Version 2.0
he: רישיון אפאצ'י, גרסה 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
he: הרישיון הציבורי של מוזילה, גרסה 2.0

en: BSD Zero-Clause License
he: רשיון BSD אפס־סעיפי

en: Code by
he: קוד על ידי

en: Design by
he: עיצוב על ידי

en: Artwork by
he: אומנות על ידי

en: Documentation by
he: תיעוד על ידי

en: Translated by
he: תרגום על ידי

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
he: תכנית זו מופצת ללא שום אחריות. ניתן לבקר בכתובת <a href="%s">%s</a> לפרטים.

en: This Application
he: יישום זה

en: Version %s
he: גרסה %s

en: Unable to parse release notes:
he: לא ניתן לנתח את הערות השחרור:

en: Line: %d, character: %d
he: שורה: %d, תו: %d

en: Copied to clipboard
he: הועתק ללוח הגזירים

en: Unable to save debugging information
he: לא ניתן לשמור מידע לניפוי שגיאות

en: Close
he: סגירה

en: Save debugging information
he: שמירת מידע לניפוי שגיאות

en: About
he: על אודות

en: _What’s New
he: _מה חדש

en: _Details
he: _פרטים

en: _Website
he: _אתר אינטרנט

en: _Support Questions
he: _שאלות נפוצות

en: _Report an Issue
he: _דיווח על תקלה

en: _Troubleshooting
he: _פתרון תקלות

en: _Credits
he: _תודות

en: _Legal
he: _משפטי

en: _Acknowledgements
he: ה_כרה

en: What’s New
he: מה חדש

en: Details
he: פרטים

en: Troubleshooting
he: פתרון תקלות

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
he: לסיוע בפתרון תקלות, באפשרותך לצפות במידע לניפוי שגיאות.

en: _Debugging Information
he: מידע ל_ניפוי שגיאות

en: Debugging Information
he: מידע לניפוי שגיאות

en: _Copy Text
he: _העתקת טקסט

en: _Save As…
he: _שמירה בשם…

en: Credits
he: תודות

en: Legal
he: משפטי

en: Acknowledgements
he: הכרה

en: Back
he: אחורה

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
he: חיפוש

en: Apply
he: החלה

en: No Preference
he: אין העדפה

en: Prefer Dark
he: העדפת כהה

en: Prefer Light
he: העדפת בהיר

en: System Appearance
he: מראה מערכת

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
he: דריסת הגדרות עבור יישום זה. אלה תתאפסנה עם סגירת המתחקר.

en: System Supports Color Schemes
he: ערכות צבעים נמתכות על ידי המערכת

en: Preferred Color Scheme
he: ערכת צבעים מועדפת

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: Hide Password
he: הסתרת ססמה

en: Show Password
he: הצגת ססמה

en: Caps Lock is on
he: ה־Caps Lock פעיל

en: _Show Password
he: _הצגת ססמה

en: Untitled page
he: דף ללא שם

en: Preferences
he: העדפות

en: Search preferences
he: חיפוש העדפות

en: No Results Found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Try a different search.
he: יש לנסות חיפוש שונה.

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: View Open Tabs
he: הצגת לשוניות פתוחות

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
he[0]: לשונית אחת
he[1]: שתי לשוניות
he[2]: ‏%u לשוניות
he[3]: ‏%u לשוניות

en: Search Tabs
he: חיפוש לשוניות

en: Search tabs
he: חיפוש לשוניות

en: No Open Tabs
he: אין לשוניות פתוחות

en: No Tabs Found
he: לא נמצאו לשוניות

en: New _Tab
he: _לשונית חדשה

en: Close Tab
he: סגירת לשונית
