libadwaita main - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
lt: GNU bendroji vieša licencija, 2 arba vėlesnė versija

en: GNU General Public License, version 3 or later
lt: GNU bendroji vieša licencija, 3 arba vėlesnė versija

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
lt: GNU sumažinta bendroji vieša licencija, 2.1 arba vėlesnė versija

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
lt: GNU sumažinta bendroji vieša licencija, 3 arba vėlesnė versija

en: BSD 2-Clause License
lt: BSD 2 dalių licencija

en: The MIT License (MIT)
lt: MIT licencija (MIT)

en: Artistic License 2.0
lt: Artistic licencija 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
lt: GNU bendroji vieša licencija, tik 2 versija

en: GNU General Public License, version 3 only
lt: GNU bendroji vieša licencija, tik 3 versija

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
lt: GNU sumažinta bendroji vieša licencija, tik 2.1 versija

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
lt: GNU sumažinta bendroji vieša licencija, tik 3 versija

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
lt: GNU affero bendroji vieša licencija, 3 arba vėlesnė versija

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
lt: GNU affero bendroji vieša licencija, tik 3 versija

en: BSD 3-Clause License
lt: BSD 3 dalių licencija

en: Apache License, Version 2.0
lt: Apache licencija, 2.0 versija

en: Mozilla Public License 2.0
lt: Mozilla viešoji licencija 2.0

en: BSD Zero-Clause License
lt: BSD nulio dalių licencija

en: Code by
lt: Kodas

en: Design by
lt: Dizainas

en: Artwork by
lt: Menas

en: Documentation by
lt: Dokumentacija

en: Translated by
lt: Vertimas

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
lt: Ši programa pateikiama be jokios garantijos. Daugiau informacijos adresu <a href="%s">%s</a>.

en: This Application
lt: Ši programa

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Unable to parse release notes:
lt: Nepavyko išanalizuoti leidimo naujienų:

en: Line: %d, character: %d
lt: Eilutė %d, simbolis: %d

en: Copied to clipboard
lt: Nukopijuota į iškarpinę

en: Unable to save debugging information
lt: Nepavyko įrašyti derinimo informacijos

en: Close
lt: Užverti

en: Save debugging information
lt: Įrašyti derinimo informaciją

en: About
lt: Apie

en: _What’s New
lt: _Naujienos

en: _Details
lt: _Detali informacija

en: _Website
lt: _Tinklalapis

en: _Support Questions
lt: _Pagalbos klausimai

en: _Report an Issue
lt: P_ranešti apie problemą

en: _Troubleshooting
lt: _Problemų sprendimas

en: _Credits
lt: _Autoriai

en: _Legal
lt: _Teisinė informacija

en: _Acknowledgements
lt: Pa_dėkos

en: What’s New
lt: Naujienos

en: Details
lt: Detali informacija

en: Troubleshooting
lt: Problemų sprendimas

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
lt: Ieškodami problemų sprendimo galite peržiūrėti derinimo informaciją. Šios informacijos pateikimas programos kūrėjams gali padėti diagnozuoti jūsų problemas, kai apie jas pranešate.

en: _Debugging Information
lt: _Derinimo informacija

en: Debugging Information
lt: Derinimo informacija

en: _Copy Text
lt: _Kopijuoti tekstą

en: _Save As…
lt: Į_rašyti taip…

en: Credits
lt: Autoriai

en: Legal
lt: Teisinė informacija

en: Acknowledgements
lt: Padėkos

en: Back
lt: Grįžti

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
lt: Ieškoti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No Preference
lt: Nesvarbu

en: Prefer Dark
lt: Pageidauti tamsios

en: Prefer Light
lt: Pageidauti šviesios

en: System Appearance
lt: Sistemos išvaizda

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
lt: Pakeisti šios programos nuostatas. Jos bus atstatytos užvėrus inspektorių.

en: System Supports Color Schemes
lt: Sistema palaiko spalvų schemas

en: Preferred Color Scheme
lt: Pageidaujama spalvų schema

en: High Contrast
lt: Didelio kontrasto

en: Hide Password
lt: Slėpti slaptažodį

en: Show Password
lt: Rodyti slaptažodį

en: Caps Lock is on
lt: Įjungto didžiosios raidės

en: _Show Password
lt: _Rodyti slaptažodį

en: Untitled page
lt: Nepavadintas puslapis

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Search preferences
lt: Paieškos nuostatos

en: No Results Found
lt: Nerasta rezultatų

en: Try a different search.
lt: Bandykite kitą paiešką.

en: More Options
lt: Daugiau parametrų

en: View Open Tabs
lt: Rodyti atvertas korteles

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
lt[0]: %u kortelė
lt[1]: %u kortelės
lt[2]: %u kortelių

en: Search Tabs
lt: Ieškoti kortelių

en: Search tabs
lt: Ieškoti kortelių

en: No Open Tabs
lt: Nėra atvertų kortelių

en: No Tabs Found
lt: Nerasta kortelių

en: New _Tab
lt: Nauja kor_telė

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę
