libadwaita main - en to sr translation catalogue (82 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
sr: Гнуова Општа јавна лиценца, 2. издање или новије

en: GNU General Public License, version 3 or later
sr: Гнуова Општа јавна лиценца, издање 3 или новије

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
sr: Гнуова Мања општа јавна лиценца, издање 2.1 или новије

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
sr: Гнуова Мања општа јавна лиценца, издање 3 или новије

en: BSD 2-Clause License
sr: БСД дозвола 2-услова

en: The MIT License (MIT)
sr: МИТ-ова дозвола (MIT)

en: Artistic License 2.0
sr: Уметничка дозвола 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
sr: Гнуова Општа јавна лиценца, само издање 2

en: GNU General Public License, version 3 only
sr: Гнуова Општа јавна лиценца, само издање 3

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
sr: Гнуова Мања општа јавна лиценца, само издање 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
sr: Гнуова Мања општа јавна лиценца, само издање 3

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
sr: Гнуова Аферо Општа јавна лиценца, издање 3 или новије

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
sr: Гнуова Аферо општа јавна лиценца, само издање 3

en: BSD 3-Clause License
sr: БСД дозвола 3-услова

en: Apache License, Version 2.0
sr: Апач дозвола, издање 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
sr: Мозилина јавна дозвола 2.0

en: Code by
sr: Код

en: Design by
sr: Дизајн

en: Artwork by
sr: Графика

en: Documentation by
sr: Документација

en: Translated by
sr: Превод

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
sr: Овај програм се испоручује без икакве гаранције. За више података, посетите <a href="%s">%s</a>.

en: This Application
sr: Овај програм

en: Version %s
sr: Издање %s

en: Unable to parse release notes:
sr: Не могу да прочитам белешке о издању:

en: Line: %d, character: %d
sr: Ред: %d, знак: %d

en: Copied to clipboard
sr: Копирано у оставу

en: Unable to save debugging information
sr: Не могу да сачувам податке за поправљање грешака

en: Close
sr: Затвори

en: Save debugging information
sr: Сачувај податке за поправљање грешака

en: About
sr: О програму

en: _What’s New
sr: Ш_та је ново

en: _Details
sr: Поје_диности

en: _Website
sr: _Веб страница

en: _Support Questions
sr: Пит_ања подршке

en: _Report an Issue
sr: П_ријави проблем

en: _Troubleshooting
sr: Решавање про_блема

en: _Credits
sr: Заслу_ге

en: _Legal
sr: Пра_вно

en: _Acknowledgements
sr: З_ахвалнице

en: What’s New
sr: Шта је ново

en: Details
sr: Појединости

en: Troubleshooting
sr: Решавање проблема

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
sr: Да бисте помогли у решавању проблема, можете погледати ваше податке за решавање грешака. Достављање ових података програмерима апликације може помоћи у тражењу узрока, када пријавите проблем.

en: _Debugging Information
sr: По_даци за решавање грешака

en: Debugging Information
sr: Подаци за решавање грешака

en: _Copy Text
sr: _Копирај текст

en: _Save as…
sr: _Сачувај као…

en: Credits
sr: Заслуге

en: Legal
sr: Правно

en: Acknowledgements
sr: Захвалнице

en: Back
sr: Назад

en: Search…
sr: Потражи…

en: Apply
sr: Примени

en: No Preference
sr: Нема поставки

en: Prefer Dark
sr: Предност тамној

en: Prefer Light
sr: Предност светлој

note: Translators: The name of the library, not the stylesheet
en: Adwaita
sr: Адвајта

en: System Appearance
sr: Изглед система

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
sr: Превазиђите подешавања за овај програм. Биће враћена након затварања инспектора.

en: System Supports Color Schemes
sr: Систем подржава шеме боја

en: Preferred Color Scheme
sr: Жељена шема боја

en: High Contrast
sr: Велики контраст

en: Hide Password
sr: Сакриј лозинку

en: Show Password
sr: Прикажи лозинку

en: Caps Lock is on
sr: Укључена су велика слова

en: _Show Password
sr: Пр_икажи лозинку

en: Untitled page
sr: Неименована страница

en: Preferences
sr: Поставке

en: Search preferences
sr: Поставке претраге

en: Search
sr: Тражи

en: No Results Found
sr: Нисам пронашао резултате

en: Try a different search.
sr: Покушајте другачију претрагу.

en: More Options
sr: Више опција

en: View Open Tabs
sr: Погледај отворене језичке

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
sr[0]: %u језичак
sr[1]: %u језичка
sr[2]: %u језичака
sr[3]: Један језичак

en: Search Tabs
sr: Претражи језичке

en: Search tabs
sr: Претражи језичке

en: No Open Tabs
sr: Нема отворених језичака

en: No Tabs Found
sr: Нема пронађених језичака

en: New _Tab
sr: Нови _језичак

en: Close Tab
sr: Затвори језичак
