libhandy master - en to fur translation catalogue (80 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU GPL, version 2 o sucessive

en: GNU General Public License, version 3 or later
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU GPL, version 3 o sucessive

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
fur: Licence Publiche Gjenerâl Minôr GNU LGPL, version 2.1 o sucessive

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
fur: Licence Publiche Gjenerâl Minôr GNU LGPL, version 3 o sucessive

en: BSD 2-Clause License
fur: Licence BSD 2-Clausolis

en: The MIT License (MIT)
fur: La licence MIT (MIT)

en: Artistic License 2.0
fur: Licence Artistiche 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU GPL, dome version 2

en: GNU General Public License, version 3 only
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU GPL, dome version 3

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
fur: Licence Publiche Gjenerâl Minôr GNU LGPL, dome version 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
fur: Licence Publiche Gjenerâl Minôr GNU LGPL, dome version 3

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU Affero AGPL, version 3 o sucessive

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
fur: Licence Publiche Gjenerâl GNU Affero, dome version 3

en: BSD 3-Clause License
fur: Licence BSD 3-Clausolis

en: Apache License, Version 2.0
fur: Licence Apache, Version 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
fur: Licence Publiche di Mozilla 2.0

en: Code by
fur: Codiç di

en: Design by
fur: Design di

en: Artwork by
fur: Grafiche di

en: Documentation by
fur: Documentazion di

en: Translated by
fur: Tradot di

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
fur: Chest program al rive cence nissune garanzie. Par vê plui detais consultâ <a href="%s">%s</a>.

en: This Application
fur: Cheste aplicazion

en: Unable to parse release notes:
fur: Impussibil analizâ lis notis di publicazion:

en: Line: %d, character: %d
fur: Rie: %d, caratar: %d

en: Copied to clipboard
fur: Copiât tes notis

en: Unable to save debugging information
fur: Impussibil salvâ lis informazion di debug

en: Close
fur: Siere

en: Save debugging information
fur: Salve informazions di debug

en: About
fur: Informazions

en: _What’s New
fur: _Novitâts

en: _Details
fur: _Detais

en: _Website
fur: Sît _web

en: _Support Questions
fur: Domandis di _supuart

en: _Report an Issue
fur: _Segnale un probleme

en: _Troubleshooting
fur: Soluzion _problemis

en: _Credits
fur: Ri_cognossiments

en: _Legal
fur: _Legâl

en: _Acknowledgements
fur: Ringr_aciaments

en: What’s New
fur: Novitâts

en: Details
fur: Detais

en: Troubleshooting
fur: Soluzion problemis

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
fur: Par assisti te risoluzion problemis, tu puedis visualizâ lis tôs informazions di debug. Furnint chestis informazion ai svilupadôrs de aplicazion tu puedis judâ a diagnosticâ cualsisei probleme che tu cjatis cuant che tu segnalis un probleme.

en: _Debugging Information
fur: Informazions di _debug

en: Debugging Information
fur: Informazions di debug

en: _Copy Text
fur: _Copie test

en: _Save as…
fur: _Salve come…

en: Credits
fur: Ricognossiments

en: Legal
fur: Legâl

en: Acknowledgements
fur: Ringraciaments

en: Back
fur: Indaûr

en: Search…
fur: Cîr…

en: Apply
fur: Apliche

en: No Preference
fur: Nissune preference

en: Prefer Dark
fur: Preferìs scûr

en: Prefer Light
fur: Preferìs clâr

en: System Appearance
fur: Aspiet dal sisteme

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
fur: Passe sore aes impostazions par cheste aplicazion. A vignaran ripristinadis ae sieradure dal ispetôr.

en: System Supports Color Schemes
fur: Il sisteme al supuarte i schemis di colôr

en: Preferred Color Scheme
fur: Scheme di colôr preferît

en: High Contrast
fur: Contrast elevât

en: Hide Password
fur: Plate la password

en: Show Password
fur: Mostre la password

en: Caps Lock is on
fur: BlocMaiusc al è atîf

en: _Show Password
fur: _Mostre password

en: Untitled page
fur: Pagjine cence titul

en: Preferences
fur: Preferencis

en: Search preferences
fur: Preferencis di ricercje

en: Search
fur: Cîr

en: No Results Found
fur: Nissun risultât cjatât

en: Try a different search.
fur: Prove cuntune ricercje diferente.

en: More Options
fur: Altris opzions

en: View Open Tabs
fur: Viôt schedis viertis

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
fur[0]: %u schede
fur[1]: %u schedis

en: Search Tabs
fur: Cîr schedis

en: Search tabs
fur: Cîr schedis

en: No Open Tabs
fur: Nissune schede vierte

en: No Tabs Found
fur: Nissune schede cjatade

en: New _Tab
fur: Gnove _schede

en: Close Tab
fur: Siere schede
