libadwaita main - en to bg translation catalogue (101 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
bg: Общ публичен лиценз на GNU (GNU GPL), версия 2 или по-нова

en: GNU General Public License, version 3 or later
bg: Общ публичен лиценз на GNU (GNU GPL), версия 3 или по-нова

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
bg: По-малък общ публичен лиценз на GNU (GNU LGPL), версия 2.1 или по-нова

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
bg: По-малък общ публичен лиценз на GNU (GNU LGPL), версия 3 или по-нова

en: BSD 2-Clause License
bg: Двуклаузов лиценз на BSD

en: The MIT License (MIT)
bg: Лиценз на MIT

en: Artistic License 2.0
bg: Артистичен лиценз 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
bg: Общ публичен лиценз на GNU (GNU GPL), само версия 2

en: GNU General Public License, version 3 only
bg: Общ публичен лиценз на GNU (GNU GPL), само версия 3

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
bg: По-малък общ публичен лиценз на GNU (GNU LGPL), само версия 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
bg: По-малък общ публичен лиценз на GNU (GNU LGPL), само версия 3

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
bg: Общ публичен лиценз на GNU Affero (GNU GPL), версия 3 или по-нова

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
bg: Общ публичен лиценз на GNU Affero (GNU GPL), само версия 3

en: BSD 3-Clause License
bg: Триклаузов лиценз на BSD

en: Apache License, Version 2.0
bg: Лиценз на Apache, версия 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
bg: Публичен лиценз на Mozilla, версия 2.0

en: BSD Zero-Clause License
bg: Безклаузов лиценз на BSD

en: Code by
bg: Код от

en: Design by
bg: Дизайн от

en: Artwork by
bg: Художествено оформление от

en: Documentation by
bg: Документирано от

en: Translated by
bg: Преведено от

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
bg: Тази програма идва без всякаква гаранция. За повече информация вижте <a href='%s'>%s</a>.

en: This Application
bg: Тази програма

en: Version %s
bg: Версия %s

en: Unable to parse release notes:
bg: Бележките по изданието не може да се анализират:

en: Line: %d, character: %d
bg: Ред: %d, знак: %d

en: Copied to clipboard
bg: Копирано в буфера за обмен

en: Unable to save debugging information
bg: Информацията за изчистване на грешки не може да се запази

en: Close
bg: Затваряне

en: Save debugging information
bg: Запазване на информацията за изчистване на грешки

en: About
bg: Относно

en: _What’s New
bg: Какво _ново

en: _Details
bg: _Подробности

en: _Website
bg: _Уеб сайт

en: _Support Questions
bg: _Въпроси по поддръжката

en: _Report an Issue
bg: _Докладване на грешка

en: _Troubleshooting
bg: _Справяне с проблеми

en: _Credits
bg: _Сътрудници

en: _Legal
bg: _Правни въпроси

en: _Acknowledgements
bg: _Признание

en: What’s New
bg: Какво ново

en: Details
bg: Подробности

en: Troubleshooting
bg: Справяне с проблеми

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
bg: Може да прегледате информацията за изчистване на грешки за по-лесно справяне с проблем. Ако я предоставите на разработчиците на грешки заедно с доклада за грешка, увеличавате шансовете им да открият и отстранят проблема.

en: _Debugging Information
bg: _Информация за изчистване на грешки

en: Debugging Information
bg: Информация за изчистване на грешки

en: _Copy Text
bg: _Копиране на текста

en: _Save As…
bg: _Запазване като…

en: Credits
bg: Заслуги

en: Legal
bg: Правна информация

en: Acknowledgements
bg: Признание

en: Back
bg: Назад

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
bg: Търсене

en: Apply
bg: Прилагане

en: No Preference
bg: Няма настройки

en: Prefer Dark
bg: Предпочитане на тъмна

en: Prefer Light
bg: Предпочитане на светла

en: Blue
bg: Синьо

en: Teal
bg: Синьозелено

en: Green
bg: Зелено

en: Yellow
bg: Жълто

en: Orange
bg: Оранжево

en: Red
bg: Червено

en: Pink
bg: Розово

en: Purple
bg: Виолетово

en: Slate
bg: Тъмносиво

note: Translators: The name of the library, not the stylesheet
en: Adwaita
bg: Адвайта

en: System Appearance
bg: Системен изглед

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
bg: Различни настройки за това приложение. Те ще се върнат към стандартните си стойности при затварянето на инспектора.

en: System Supports Color Schemes
bg: Системата поддържа цветови схеми

en: Preferred Color Scheme
bg: Предпочитана цветова схема

en: Accent Color
bg: Акцентиращ цвят

en: System Supports Accent Colors
bg: Системата поддържа акцентиращи цветове

en: Preferred Accent Color
bg: Предпочитан акцентиращ цвят

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: High Contrast
bg: Висок контраст

en: Hide Password
bg: Скриване на парола

en: Show Password
bg: Показване на парола

en: Caps Lock is on
bg: Клавишът „Caps Lock“ е натиснат

en: _Show Password
bg: _Показване на парола

en: Untitled page
bg: Страница без име

en: Preferences
bg: Настройки

en: Search preferences
bg: Настройки на търсенето

en: No Results Found
bg: Няма резултати

en: Try a different search
bg: Пробвайте различно търсене

en: Try a different search.
bg: Пробвайте различно търсене.

en: Close the window
bg: Затваряне на прозореца

en: More Options
bg: Повече настройки

en: View Open Tabs
bg: Преглед на отворените подпрозорци

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
bg[0]: %u подпрозорец
bg[1]: %u подпрозореца

en: Search Tabs
bg: Търсене на подпрозорци

en: Search tabs
bg: Търсене на подпрозорци

en: No Open Tabs
bg: Няма отворени подпрозорци

en: No Tabs Found
bg: Не са открити подпрозорци

en: New _Tab
bg: Нов _подпрозорец

en: Close Tab
bg: Затваряне на подпрозорец

en: A toast appeared: %s, has a button: %s
bg: Излезе информативно съобщение: %s, има бутон: %s

en: A toast appeared: %s
bg: Излезе информативно съобщение: %s

en: A toast appeared, has a button: %s
bg: Излезе информативно съобщение, има бутон: %s

en: A toast appeared
bg: Излезе информативно съобщение
