libhandy master - en to eu translation catalogue (100 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
eu: GNUren Lizentzia Publiko Orokorra, 2 bertsioa edo berriagoa

en: GNU General Public License, version 3 or later
eu: GNUren Lizentzia Publiko Orokorra, 3 bertsioa edo berriagoa

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
eu: GNU Hedadura Txikiagoko Lizentzia Publiko Orokorra, 2.1. bertsioa edo berriagoa

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
eu: GNU Hedadura Txikiagoko Lizentzia Publiko Orokorra, 3. bertsioa edo berriagoa

en: BSD 2-Clause License
eu: BSD 2-klausula Lizentzia

en: The MIT License (MIT)
eu: MIT Lizentzia (MIT)

en: Artistic License 2.0
eu: Lizentzia Artistikoa 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
eu: GNUren Lizentzia Publiko Orokorra, 2. bertsioa soilik

en: GNU General Public License, version 3 only
eu: GNUren Lizentzia Publiko Orokorra, 3. bertsioa soilik

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
eu: GNU Hedadura Txikiagoko Lizentzia Publiko Orokorra, 2.1. bertsioa soilik

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
eu: GNU Hedadura Txikiagoko Lizentzia Publiko Orokorra, 3. bertsioa soilik

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
eu: GNUren Affero Lizentzia Publiko Orokorra, 3 bertsioa edo berriagoa

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
eu: GNUren Affero Lizentzia Publiko Orokorra, 3. bertsioa soilik

en: BSD 3-Clause License
eu: BSD 3-klausula Lizentzia

en: Apache License, Version 2.0
eu: Apache lizentzia, 2.0 bertsioa

en: Mozilla Public License 2.0
eu: Mozillaren lizentzia publikoa 2.0

en: BSD Zero-Clause License
eu: BSD zero-klausulako lizentzia

en: Code by
eu: Kodea:

en: Design by
eu: Diseinua:

en: Artwork by
eu: Artelana:

en: Documentation by
eu: Dokumentazioa:

en: Translated by
eu: Itzulpena:

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
eu: Aplikazio honek ez du inolako bermerik. Xehetasun gehiagorako, begiratu <a href="%s">%s</a>.

en: This Application
eu: Aplikazio hau

en: Version %s
eu: %s bertsioa

en: Unable to parse release notes:
eu: Ezin dira argitalpen-oharrak analizatu:

en: Line: %d, character: %d
eu: Lerroa: %d, karakterea: %d

en: Copied to clipboard
eu: Arbelean kopiatu da

en: Unable to save debugging information
eu: Ezin da arazketa-informazioa gorde

en: Close
eu: Itxi

en: Save debugging information
eu: Gorde arazketa-informazioa

en: About
eu: Honi buruz

en: _What’s New
eu: _Zer berri

en: _Details
eu: _Xehetasunak

en: _Website
eu: _Webgunea

en: _Support Questions
eu: _Laguntza-galderak

en: _Report an Issue
eu: _Jakinarazi akatsa

en: _Troubleshooting
eu: _Arazoen ebazpena

en: _Credits
eu: _Kredituak

en: _Legal
eu: _Legea

en: _Acknowledgements
eu: A_itortzak

en: What’s New
eu: Zer berri

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Troubleshooting
eu: Arazoen ebazpena

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
eu: Arazoak ebazten laguntzeko, arazketa-informazioa begiratu dezakezu. Informazio hori aplikazioaren garatzaileei ematen badiezu, aurkitutako edozein arazoren diagnostikoa egiten lagundu dezakezu.

en: _Debugging Information
eu: _Arazketa-informazioa

en: Debugging Information
eu: Arazketa-informazioa

en: _Copy Text
eu: _Kopiatu testua

en: _Save As…
eu: Gorde _honela…

en: Credits
eu: Kredituak

en: Legal
eu: Legea

en: Acknowledgements
eu: Aitortzak

en: Back
eu: Atzera

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
eu: Bilatu

en: Apply
eu: Aplikatu

en: No Preference
eu: Hobespenik ez

en: Prefer Dark
eu: Hobeto iluna

en: Prefer Light
eu: Hobeto argia

en: Blue
eu: Urdina

en: Teal
eu: Anila

en: Green
eu: Berdea

en: Yellow
eu: Horia

en: Orange
eu: Laranja

en: Red
eu: Gorria

en: Pink
eu: Arrosa

en: Purple
eu: Morea

en: Slate
eu: Grisa

en: System Appearance
eu: Sistemaren itxura

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
eu: Indargabetu aplikazio honen ezarpenak. Ikuskatzailea itxi ondoren berrezarriko dira.

en: System Supports Color Schemes
eu: Sistemak kolore-eskemak onartzen ditu

en: Preferred Color Scheme
eu: Hobetsitako kolore-eskema

en: Accent Color
eu: Kolore orokorra

en: System Supports Accent Colors
eu: Sistemak kolore orokorrak onartzen ditu

en: Preferred Accent Color
eu: Hobetsitako kolore orokorra

en: Accessibility
eu: Erabilerraztasuna

en: High Contrast
eu: Kontraste handia

en: Hide Password
eu: Ezkutatu pasahitza

en: Show Password
eu: Erakutsi pasahitza

en: Caps Lock is on
eu: Maiuskulen blokeoaren tekla aktibatuta dago

en: _Show Password
eu: _Erakutsi pasahitza

en: Untitled page
eu: Izenbururik gabeko orrialdea

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Search preferences
eu: Bilatu hobespenak

en: No Results Found
eu: Ez da emaitzarik aurkitu

en: Try a different search
eu: Saiatu bestelako bilaketa bat

en: Try a different search.
eu: Saiatu bestelako bilaketa batekin.

en: Close the window
eu: Itxi leihoa

en: More Options
eu: Aukera gehiago

en: View Open Tabs
eu: Ikusi irekitako fitxak

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
eu[0]: Fitxa %u
eu[1]: %u fitxa

en: Search Tabs
eu: Bilatu fitxak

en: Search tabs
eu: Bilatu fitxak

en: No Open Tabs
eu: Ez dago fitxarik irekita

en: No Tabs Found
eu: Ez da fitxarik aurkitu

en: New _Tab
eu: _Fitxa berria

en: Close Tab
eu: Itxi fitxa

en: A toast appeared: %s, has a button: %s
eu: Jakinarazpen bat agertu da: %s, botoia du: %s

en: A toast appeared: %s
eu: Jakinarazpen bat agertu da: %s

en: A toast appeared, has a button: %s
eu: Jakinarazpen bat agertu da, botoia du: %s

en: A toast appeared
eu: Jakinarazpen bat agertu da
