libhandy master - en to sl_SI translation catalogue (100 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
sl_SI: Splošno javno dovoljenje GNU, različice 2 ali kasnejše

en: GNU General Public License, version 3 or later
sl_SI: Splošno javno dovoljenje GNU, različice 3 ali kasnejše

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
sl_SI: Manj splošno javno dovoljenje GNU, različice 2.1 ali kasnejše

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
sl_SI: Manj splošno javno dovoljenje GNU, različice 3 ali kasnejše

en: BSD 2-Clause License
sl_SI: Dovoljenje BSD 2-Clause

en: The MIT License (MIT)
sl_SI: Dovoljenje MIT

en: Artistic License 2.0
sl_SI: Umetniško dovoljenje 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
sl_SI: Splošno javno dovoljenje GNU, le različice 2

en: GNU General Public License, version 3 only
sl_SI: Splošno javno dovoljenje GNU, le različice 3

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
sl_SI: Manj splošno javno dovoljenje GNU, le različice 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
sl_SI: Manj splošno javno dovoljenje GNU, le različice 3

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
sl_SI: Splošno javno dovoljenje Affero GNU, različice 3 ali kasnejše

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
sl_SI: Splošno javno dovoljenje GNU Affero, le različica 3

en: BSD 3-Clause License
sl_SI: Dovoljenje BSD 3-Clause

en: Apache License, Version 2.0
sl_SI: Dovoljenje Apache, različica 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
sl_SI: Javno dovoljenje Mozilla 2.0

en: BSD Zero-Clause License
sl_SI: Dovoljenje BSD Zero-Clause

en: Code by
sl_SI: Programiranje:

en: Design by
sl_SI: Oblikovanje:

en: Artwork by
sl_SI: Grafična podoba:

en: Documentation by
sl_SI: Dokumentacija:

en: Translated by
sl_SI: Prevod:

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
sl_SI: Ta program je objavljen brez vsakršnega jamstva. Več podrobnosti je zapisanih v datoteki <a href="%s">%s</a>

en: This Application
sl_SI: Program

en: Version %s
sl_SI: Različica %s

en: Unable to parse release notes:
sl_SI: Ni mogoče razčleniti opomb k izdaji:

en: Line: %d, character: %d
sl_SI: Vrstica: %d, znak: %d

en: Copied to clipboard
sl_SI: Kopirano v odložišče

en: Unable to save debugging information
sl_SI: Podrobnosti razhroščevanja ni mogoče shraniti.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Save debugging information
sl_SI: Shrani podrobnosti razhroščevanja

en: About
sl_SI: O programu

en: _What’s New
sl_SI: _Kaj je novega

en: _Details
sl_SI: _Podrobnosti

en: _Website
sl_SI: _Spletišče

en: _Support Questions
sl_SI: _Vprašanja podpore

en: _Report an Issue
sl_SI: _Pošlji poročilo o napaki

en: _Troubleshooting
sl_SI: _Odpravljanje težav

en: _Credits
sl_SI: _Zasluge

en: _Legal
sl_SI: _Pravna opomba

en: _Acknowledgements
sl_SI: _Priznanja vlog

en: What’s New
sl_SI: Kaj je novega

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Troubleshooting
sl_SI: Odpravljanje težav

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
sl_SI: Za pomoč pri odpravljanju težav si lahko ogledate podrobnosti razhroščevanja. Podatki so lahko v veliko pomoč razvijalcem programa pri ugotavljanju težav, na katere naletite.

en: _Debugging Information
sl_SI: _Podrobnosti razhroščevanja

en: Debugging Information
sl_SI: Podrobnosti razhroščevanja

en: _Copy Text
sl_SI: _Kopiraj besedilo

en: _Save As…
sl_SI: _Shrani kot …

en: Credits
sl_SI: Zasluge

en: Legal
sl_SI: Pravna opomba

en: Acknowledgements
sl_SI: Priznanja vlog

en: Back
sl_SI: Nazaj

note: Translators: This is a placeholder text of the search entry from AdwComboRow. It should be phrased as a verb.
en: Search
sl_SI: Poišči

en: Apply
sl_SI: Uveljavi

en: No Preference
sl_SI: Izbira ni navedena

en: Prefer Dark
sl_SI: Prednostno uporabi temno

en: Prefer Light
sl_SI: Prednostno uporabi svetlo

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Teal
sl_SI: Zelenomodra

en: Green
sl_SI: Zelena

en: Yellow
sl_SI: Rumena

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Pink
sl_SI: Rožnata

en: Purple
sl_SI: Vijolična

en: Slate
sl_SI: Skrilasto modra

en: System Appearance
sl_SI: Videz sistema

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
sl_SI: Prepiši nastavitve tega programa. Ponastavljene bodo ob končanju programa.

en: System Supports Color Schemes
sl_SI: Sistem podpira barvne sheme

en: Preferred Color Scheme
sl_SI: Prednostna barvna shema.

en: Accent Color
sl_SI: Barva poudarkov

en: System Supports Accent Colors
sl_SI: Sistem podpira barvne poudarke

en: Preferred Accent Color
sl_SI: Zaželena barva poudarkov

en: Accessibility
sl_SI: Dostopnost

en: High Contrast
sl_SI: Visok kontrast

en: Hide Password
sl_SI: Skrij geslo

en: Show Password
sl_SI: Pokaži geslo

en: Caps Lock is on
sl_SI: Tipka Caps Lock je vključena

en: _Show Password
sl_SI: Pokaži _geslo

en: Untitled page
sl_SI: Neimenovana stran

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Search preferences
sl_SI: Možnosti iskanja

en: No Results Found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskalnim nizom

en: Try a different search.
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskalnim nizom.

en: Close the window
sl_SI: Zapri okno

en: More Options
sl_SI: Več možnosti

en: View Open Tabs
sl_SI: Pogled odprtih zavihkov

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
sl_SI[0]: %u zavihkov
sl_SI[1]: %u zavihek
sl_SI[2]: %u zavihka
sl_SI[3]: %u zavihki

en: Search Tabs
sl_SI: Poišči zavihke

en: Search tabs
sl_SI: Poišči zavihke

en: No Open Tabs
sl_SI: Ni odprtih zavihkov

en: No Tabs Found
sl_SI: Ni najdenih zavihkov

en: New _Tab
sl_SI: Nov _zavihek

en: Close Tab
sl_SI: Zapri zavihek

en: A toast appeared: %s, has a button: %s
sl_SI: Pojavila se je zdravica: %s, ima gumb: %s

en: A toast appeared: %s
sl_SI: Pojavila se je zdravica: %s

en: A toast appeared, has a button: %s
sl_SI: Pojavila se je zdravica, ima gumb: %s

en: A toast appeared
sl_SI: Pojavila se je zdravica
