libadwaita main - en to el translation catalogue (81 entries)

en: GNU General Public License, version 2 or later
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 2 ή νεότερη

en: GNU General Public License, version 3 or later
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 ή νεότερη

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
el: Γενική ελάσσων δημόσια άδεια GNU, έκδοση 2.1 ή νεότερη

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
el: Γενική ελάσσων δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 ή νεότερη

en: BSD 2-Clause License
el: BSD 2-Άδεια ρήτρας

en: The MIT License (MIT)
el: Η άδεια MIT (MIT)

en: Artistic License 2.0
el: Καλλιτεχνική άδεια 2.0

en: GNU General Public License, version 2 only
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 2 μόνο

en: GNU General Public License, version 3 only
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 μόνο

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
el: Γενική ελάσσων δημόσια άδεια GNU, έκδοση 2.1 μόνο

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
el: Γενική ελάσσων δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 μόνο

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
el: Γενική ελάσσων δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 ή νεότερη

en: GNU Affero General Public License, version 3 only
el: Γενική δημόσια άδεια GNU, έκδοση 3 μόνο

en: BSD 3-Clause License
el: BSD 3-Άδεια ρήτρας

en: Apache License, Version 2.0
el: Άδεια Apache, Έκδοση 2.0

en: Mozilla Public License 2.0
el: Δημόσια άδεια Mozilla 2.0

en: Code by
el: Προγραμματίστηκε από

en: Design by
el: Σχεδίαση από

en: Artwork by
el: Γραφικά από

en: Documentation by
el: Τεκμηρίωση από

en: Translated by
el: Μετάφραση από

note: Translators: this is the license preamble; the string at the end * contains the name of the license as link text.
en: This application comes with absolutely no warranty. See the <a href="%s">%s</a> for details.
el: Αυτή η εφαρμογή έρχεται με καμία απολύτως εγγύηση. Δείτε το <a href="%s">%s</a> για λεπτομέρειες.

en: This Application
el: Αυτή η εφαρμογή

en: Version %s
el: Έκδοση %s

en: Unable to parse release notes:
el: Αδυναμία ανάλυσης σημειώσεων έκδοσης:

en: Line: %d, character: %d
el: Γραμμή: %d, χαρακτήρας: %d

en: Copied to clipboard
el: Αντιγράφτηκε στο πρόχειρο

en: Unable to save debugging information
el: Αδυναμία αποθήκευσης πληροφοριών εντοπισμού σφαλμάτων

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Save debugging information
el: Αποθήκευση πληροφοριών αποσφαλμάτωσης

en: About
el: Περί

en: _What’s New
el: _Τι νέο υπάρχει

en: _Details
el: _Λεπτομέρειες

en: _Website
el: _Ιστότοπος

en: _Support Questions
el: Ερωτήσεις _υποστήριξης

en: _Report an Issue
el: _Αναφορά σφάλματος

en: _Troubleshooting
el: _Αντιμετώπιση προβλημάτων

en: _Credits
el: _Μνεία

en: _Legal
el: _Νομικά

en: _Acknowledgements
el: _Ευχαριστίες

en: What’s New
el: Τι νέο υπάρχει

en: Details
el: Λεπτομέριες

en: Troubleshooting
el: Αντιμετώπιση προβλημάτων

en: To assist in troubleshooting, you can view your debugging information. Providing this information to the application developers can help diagnose any problems you encounter when you report an issue.
el: Για να βοηθήσετε στην αντιμετώπιση προβλημάτων, μπορείτε να προβάλετε τις πληροφορίες εντοπισμού σφαλμάτων. Η παροχή αυτών των πληροφοριών στους προγραμματιστές της εφαρμογής μπορεί να βοηθήσει στη διάγνωση τυχόν προβλημάτων που αντιμετωπίζετε όταν αναφέρετε ένα πρόβλημα.

en: _Debugging Information
el: _Πληροφορίες αποσφαλμάτωσης

en: Debugging Information
el: Πληροφορίες αποσφαλμάτωσης

en: _Copy Text
el: _Αντιγραφή κειμένου

en: _Save as…
el: Απο_θήκευση ως…

en: Credits
el: Συντελεστές

en: Legal
el: Νομικά

en: Acknowledgements
el: Ευχαριστίες

en: Back
el: Πίσω

en: Search…
el: Αναζήτηση…

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: No Preference
el: Καμία προτίμηση

en: Prefer Dark
el: Προτίμηση σκοτεινού

en: Prefer Light
el: Προτίμηση φωτεινού

en: System Appearance
el: Εμφάνιση συστήματος

en: Override settings for this application. They will be reset upon closing the inspector.
el: Παράκαμψη ρυθμίσεων για αυτήν την εφαρμογή. Θα γίνει επαναφορά με το κλείσιμο του επιθεωρητή.

en: System Supports Color Schemes
el: Το σύστημα υποστηρίζει συνδυασμό χρωμάτων

en: Preferred Color Scheme
el: Προτιμώμενος συνδυασμός χρωμάτων

en: High Contrast
el: Υψηλή Αντίθεση

en: Hide Password
el: Απόκρυψη συνθηματικού

en: Show Password
el: Εμφάνιση συνθηματικού

en: Caps Lock is on
el: Είναι πατημένο το Caps Lock

en: _Show Password
el: _Εμφάνιση συνθηματικού

en: Untitled page
el: Σελίδα χωρίς τίτλο

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Search preferences
el: Αναζήτηση προτιμήσεων

en: Search
el: Αναζήτηση

en: No Results Found
el: Δε βρέθηκαν αποτελέσματα

en: Try a different search.
el: Δοκιμάστε μια διαφορετική αναζήτηση.

en: More Options
el: Περισσότερες επιλογές

en: View Open Tabs
el: Προβολή ανοικτών καρτελών

note: Translators: Tab overview title, %u is the number of open tabs
en: %u Tab | %u Tabs
el[0]: %u καρτέλα
el[1]: %u καρτέλες

en: Search Tabs
el: Αναζήτηση καρτελών

en: Search tabs
el: Αναζήτηση καρτελών

en: No Open Tabs
el: Καμία ανοικτή καρτέλα

en: No Tabs Found
el: Δε βρέθηκαν καρτέλες

en: New _Tab
el: Νέα _καρτέλα

en: Close Tab
el: Κλείσιμο καρτέλας
